2777
2789
گیتا جان به نظرت ندونستن والدین به معنای اینه که بچه با کسی وارد رابطه نمیشهیا اگر جلوگیری کنن بچه پ ...

چون امار ها نشون میده بیشترین اسیب رو دخترها خوردن تو همه موارد

چون روح دختر لطیفه و حساس

من نمیکم پدر مادر ندونن من میگم حداقل بچرو تشویق نکنن 

نگن برو مامان جان با پسرا مسافرت یا برو خونه برو پارتی.همینجوریش بچه ها نزده میرقصن 

ذره ایی بدونن تو این چیزا تشویق دارن میشن بدتر مبکنن و آزادی بیشتری دارن

باور کن ذره ایی ترس خوبه

من خودم بارها به انواع مهمونب دعوت شدم باود کن از ترس بابام نرفتم و چه خوب که میترسیدم ازش تو این چیزا وگرنه خودم که عقلی نداشتم جوون بودم و سرشار از هیجان

ولی رابطم با پدرم هم عالی بود و هنوزم حرفشو میخونم

با داشتن بچه

تربیت الان که مدرن شده متاسفانه خیلی داره اسیب میزنه امار طلاق و خیانت بشدت بالا رفته همه از بچگی و تو خانواده ها شروع میشه

محدودیت و سختگیری من مخالفم

باید یک دوست تمام عیار و همراه بچت باشی

خودت ببریش همه جا

نهایت یک دوستی که بهش اطمینان داری باهاش بره بیرون

بازهم یچیزایی و تجربه میکنن عیب نداره

ولی درین حد ازادی که بره مسوفرت بره تفریح با پسرا واقعا بیعقلیه

نه بچت عقده ایی میکنه نه اسیب میزنه

یه جور محافظتع

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

هر کسی رو توو قبر خودش میزارن ، ازادی باید به اندازه و بر طبق جنبه ی اون فرزند ( دختر و پسر هم نداره )داده بشه 

نه جوری که از اینور بوم بیفتن و نه از اونور بوم 

با بستن و محدود کردن و دوست نبودن با بچه چیزی حل نمیشه چه بسا بدترم میشه چون اون بچه میره به چهار تا هم سن و سال خودش و با تفکرات غلط خودش درمیون میزاره یه مشکل رو و اون یک مشکل تبدیل به هزار تا مشکل میشه و کاری از دست کسی در اخر بر نمیاد 

بچه باید یه سری چیزا رو تجربه کنه در چهارچوب و خط قرمزهای مخصوص خودش ، اشنایی با جنس مخالف در چهارچوب / مستقل بار اوردن دختر یا پسرتون که اگه روزی نبودین کاسه چه کنم چه کنم دستشون نگیرن/ اگر دختر یا پسرتون باهاتون دوست باشن مطمئن باشین چیزی برا پنهان کردن و پیش اومدن یه فاجعه جبران ناپذیر از هر لحاظ اتفاق نمیفته 

درست و بدون گارد فکر کنیم لطفا 

سوالمو با سوال جواب نده نمیتونی بقیه رو تغییر بدی هر کی بخواد اون کارو میکنه پس بیخیال

سوالش اشتباه بود

باید میگفت میدونی اینجا چندتا کاربرهست که همزمان چندتا اکانت داره و تاپیک هایی که دوست نداره رو گزارش میزنه تا تعطیل بشه؟

یا تیمی کار میکنن؟

2803
من یه دوستی داشتم باباش دقیق از همه کاراش خبر داشت ولی هیچ کاری نمیکرد...پدرش عاشق زنه رفیقش میشه ،، ...

دقیقا 

چون مرد سالم و اهل زندگی طاقت نداره دخترش هرکاری کنه جلوش میگیره

بچه ها باید تو این موارد بترسن از پدر 

من خودم میترسیدم باعث شد نرم سمتش

باور کن اگه بهم اجازه میدادن میرفتم

الانم معلوم نبود چه شوهر و زندگی گیرم میومد

شاید تو جوونی و نوحوونی ناراحت میشدم و میگفتم چه پدر سختگیری

ولی الان همش دعاش میکنم میگم بهترین پدر بود و از من محافظت کرد 

2804

حرفتون قشنگ نبود

اینکه کسی تا ۱۲ شب بیرون باشه دلیل نمیشه تجاوز بهش آزاد باشه!

تو تجاوز فقط وفقط متجاوز مقصره

(من هم موافق ۴چوب خانواده هستم)

من دوام آورده‌ام؛ اما می‌خواستم معنای زندگی‌ام چیزی بیش از دوام آوردن باشد.
مادری تاپیک زده بود...دخترم کلاس ششمه میخاد مو رنگ کنه..من هم دخالت نمیکنم...بعد همه اومدن تو تاپیک ...

این روشن فکری نیست سوق دادن بچه به سمت کارای بر خلاف ستش

این میشه بچه نیاز دیگه متاسفانه جنسی پیدارمیکنه

انوقت اتفاقات بد رخ میده

خب گاهی هم پیش اومده برادر یا پدر به دختر تجاوز کرده 

سعی کردم که بمانی و بریدی به درک/کارمان را به غم و رنج کشیدی به درک/به جهنم که از این خانه فراری شده ای/عاشقت بودم و هرگز نشنیدی به درک/میوه کال غزل بودمو از بخت بدم/تو مرا هرگز از آن شاخه نچیدی به درک/فرق خرمهره و گوهر تو نفهمیدی چیست/جنس پا خورده بازار خریدی به درک/عاقبت سنگ بزرگی به سرت خواهد خورد/میکشی از ته دل آه بزرگی به درک
2805
سلامکنجکاو شدم بدونم که نینی یار جواب اون تاپیک شما رو داد؟یا خوند و رد شد؟

سلام 

ایشون رو یک ماه تعلیق کردن 

من گفتم همون یک ماه هم تعلیق نشه چون بعدش وقیح تر میشه

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
چون امار ها نشون میده بیشترین اسیب رو دخترها خوردن تو همه مواردچون روح دختر لطیفه و حساسمن نمیکم پدر ...

منم خیلی دعوت شدم و با مشورت بابا و مامان رفتم یا نرفتم 

ولی منظورم این بود تربیت فقط برای دخترا نیست 

پسرا رو هم درست تربیت کنیم

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
شما با شناخت از ذات خودتون این حرفارو میزنید وگرنه من ۲۵ سالمه پارتی ام رفتم مسافرت تنهاییم رفتم دوس ...

حرف حق زدی

باید به دختر اگاهی داد از همون بچگی باید بهش گفت پسرا بهت نزدیک میشن و حرفای احساسی میزنن همشون به فکر سیر کردن میل جنسی خودشونن ادعای دوست داشتنشون الکیه

وقتی دختر این چیزا تو کلش فرو رفت دیگه گول نمیخوره

❤️لایک ممنوع❤️
2801