2777
2789
عنوان

عقد نکردیم هنوز چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 110 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

عشقم ایشالله که خوشبخت بشی سفید بخت بشی ناز من .محرمیت که فقط اسمش تو شناسنامت باشه نیست.مهم دلاتونه ...

خانم محترم تو قرآن هر وقت گف محرمیت ب دل پاک بودن ودر آینده قرار شوهرت بشه اشکال نداره گف بعد ب ایشون بگو 

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
2803
به نظرم بری پیش خانوما بهتره به نامزدتم بگو که راحت نیستی چون هنوز محرمیتی بینتون نیست و معذب میشیسر ...

نامزدم شناخت کافی روم داره میدونه معذبم خودشم  خیلی رعایت میکنه و احترام میزاره به خط قرمز هام

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
2804
نامزدم شناخت کافی روم داره میدونه معذبم خودشم خیلی رعایت میکنه و احترام میزاره به خط قرمز هام

اما احساس میکنم اینطور به صلاح تره اگر بری تو سالن اما خب تصمیم باخودته میتونی درب اتاق رو باز بزاری وبا فاصله بخوابی

2805
عزیزم من طرفم طلبه بود همینو گفت 😂کجای کارین

پس چرا طلبه های ما اینا هارو نمگن ۱۰۰۰ تا طلبه میگ گناه شما ب حرف یک طلبه یقین پیدا کردی 😐

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
2801