2777
2789
اسی ی جا نوشته بودی وظیفه ما نیست خواستم بگم اگر وظیفه نیست این چیزا خدایی کمک نکنید اصلا سنگین ترید ...

مامانم تو زایمان اولش سرپا بود تا یکسال پیشش بود همه کاراش کرد بچش سه چهار ماهه شد اومد خونه اگه بخواد دوباره بزه اینکارو کنه انکار داره از جونش مایه میزاره چون دکتر منع کرده حتی کار خونه خودمونم انجام نمیده قلبش میکیره منم اگه برم از آزمون دانشگاه سرکارم میفتم منم انرژیش ندازم واقعا کم خونی شدید دارم نمیتونم هر روز برم پخت پز نظافت کنم خونه ی ما هم نمیاد 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

مامانم تو زایمان اولش سرپا بود تا یکسال پیشش بود همه کاراش کرد بچش سه چهار ماهه شد اومد خونه اگه بخو ...

به هیچ وجه نرو فقط برای آزمونت تمرکز کن جات باشم تاپیک رو قفل میکنم و میخوابم از فردا هم شروع میکنم برای آزمون فقط آینده خودت برات اهمیت داشته باشه همین و بس.!

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2803
دلم شور میزنه براش

نزن عزیزم شما دلت اول شور مادرت رو بزن که  خدایی نکرده اتفاقی براش نیفته

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

اگه در توانتون هس کمی کمک کنید.منم دست تنهام خواهر و مادرمم بی غیرت و بی محبتن.هیچوقت تو سختیا و زایمان و دست تنهاییام کمکم نکردن.طفلی خواهرشوهرم همیشه کمک کرد.همیشه پشتش دعاش میکنم.مطمئنم خدا کارتون رو میبینه و جبران میکنه عزیزم❤

2804

ببین این مشکل رو برادرت باید حل کنه زندگی ایشون هستش و گوش زد کن که مامان هم دیگه توانایی اداره برای خدمات به ایشون

این جهان زندان و ما زندانیان                                                                                                                              حفره کن زندان و خود را وارهان                                                                 (مولوی)
2805
وا؟؟؟!!!!! والا وظیفه اونا هم نیست، اگر هم بکنن لطف کردنباید نیروی کمکی بگیرن

مگه من گفتم وظیفه مادرشه؟؟؟؟گفتم اگر نیاز به کمک داره بایستی اونا بیان .....اصولا دخترا با خانواده خودشون راحت ترن و بیستر از مادر خودشون کمک میگیرن.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2801