2777
2789

خدا فرشته ایش رو که یه نماز دو رکعتیش چهار هزار سال طول میکشیده تا بخونه رو به خاطر این که به انسان سجده نکرد از درگاهش بیرون کرد، بعد ما با وسوسه ی همین ابلیس برای خدا نماز نمیخونیم

ابلیس به ما سجده نکرد، ولی ما به خدا ...

سلام خواهرم شما که باخوندن نماز آرامش داری به همین آرامش فکر کن و نمازت و بخون نماز باعث میشه ذهنت و روحت از آشفتگی در بیاد..

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

دیر شده متاسفانه

اینو نگو همین حرف خودش خیلی بدتره یعنی از رحمت خدا نا امیدی.دیگه هرچی بگم مل شعار میشه.از روزی ۵۰۰استغفار شروع کن تا ۴۰ روز بعد چله یس و غیره کم کم خودت متوجه میشی چی میگم .سلامت باشین

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2803
سلام خواهرم شما که باخوندن نماز آرامش داری به همین آرامش فکر کن و نمازت و بخون نماز باعث میشه ذهنت و ...

عاشق نمازم ولی نمیدونم چمه وگرنه هم قلبا معتقدم هم ناراحتم که نمیخونم

متاسفانه منم همینطور.با اینکه حس خوبی به خدا و نماز دارم.همیشه یادشم.سر نماز تنبلی میکنم.دو روز میخونم.یه ماه نمیخونم.کارمم زیاده.همیشه هم خستم.دعا کنید آدم بشم

وقتی که خدا در دل های شکسته جای دارد،چرا به دستان کسی که بارها دلم را شکست بوسه نزنم...

عاشق نمازم ولی نمیدونم چمه وگرنه هم قلبا معتقدم هم ناراحتم که نمیخونم

همین که ناراحت و آشفته هستی چقدر ارزش داره برای آرامش خودتم شده نماز بخون و به این فکر کن که خدا به من هیچ نیازی نداره ولی من به خاطر این که نیازمند خدای مهربونم برای گفتگو با خالق بخشنده و مهربونم نماز میخونم تا قلبم و روحم و جلا بدم و آرامش معنوی تمام وجودم رو بگیره از همین امروز صبح شروع کن خواهر قشنگم شما میتونی دوباره بخون دوباره آرامش و به خودت و به قلبت هدیه کن خدا خیلی دوستت داره که الان تاپیک زدی چون خودت هم میخوای دوباره شروع کنی با خالق یکتا صحبت کنی تا قلبت آروم بگیره 💚💚💚

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️
2804
2805