2777
2789

اونا ۲ ساعتی مشهدن بعد روزی که اومدن خاستگاری گفتن ما عروسیمون مشهد و مثل شماست فرقی ندار 

الان میگن ما فقط عروسی جاده کلات میگیریم هزینه ورودی هم نفری ۲۰۰ تومن عروسی هر کسی ورودی مهمونای خودش هست  من رفتم تالار هارو زنگ زدم ۲۰۰ تومن پایین ترین جیزی بود که تالار ها داشتن من واقعا روم نمیشه مهمونامون بیان بعد  یک پذیرایی داغون باشه بعد هم ما تا بحال جاده کلات عروسی نداشتیم من میگم یک ورودی ۳۰۰ تومنی برداریم که حداقل بدونیم همون یک نوع غدایی که میدیم کیفیتش خوبه ازین ورم مرکز شهر بگیریم که به همه نزدیک باشه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

الباقی پولو شما بدین ورودی سیصد تومنی بردارین 

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀
2803
2804

دیگه باید ببینی تو جیب داماد چقدره،وگرنه کی بدش میاد بهترین جای شهر و بهترین تالار عروسی بگیره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2805
2801