2777
2789
عنوان

برای عروسی حق با ماست یا خانواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 68 پست
شوهرم انقدر به غرورش بر میخوره من برای عقد همین رو گفتم خیلی ناراحت شد

بزار بر بخوره

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من بهش پیشنهاد کردم هدیه ای که خانوادم بهم بهم میدن رو میفروشم اون تفاوت رو حساب میکنم اونم حدود ۲۰ ...

ولی اگه میتونی بیخیال شو ارزش نداره بخاطر مهمونایی که تو بهترین تالار شهر هم مجلس بگیری باز یه حرفی در میارن با شوهرت بحثت بشه

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀
2803
ولی اگه میتونی بیخیال شو ارزش نداره بخاطر مهمونایی که تو بهترین تالار شهر هم مجلس بگیری باز یه حرفی ...

باور کن با ۳۰۰ تومن ورودی تو معمولی ترین تالار شهر میشه یک منو اقتصادی گرفت 

با ۲۰۰ تومن فقط آبروریزی میشه پولم بره بهتر از این که خجالت بخورم

ولی اگه میتونی بیخیال شو ارزش نداره بخاطر مهمونایی که تو بهترین تالار شهر هم مجلس بگیری باز یه حرفی ...

سر عقدمون انقدر خجالت کشیدم تازه خود همسرم انقدر خجالت کشید بعدش گفت کاش همون موقع بیشتر اصرار میکردی جای بهتر بگیریم باز الان دار دوباره همون اشتباهو تکرار میکن 

البته الان خودش راضی شد خانوادش راضی نمیشن

وقتی تو جیبش کم تعداد مهمون هارو کم کنن نیاز نیست ۳۰۰ تا مهمون دعوت کنن ما هم ابرو داریم سری قبل انق ...

خب همینو‌مستقیم به خودش بگو

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

فکر کن روز عقدمون یک بچه ۷ ۸ سال با لباس تو خونه ای داشت پذیرایی میکرد اونم نه درست قاشق هارو همینطوری رو میز پرت میکرد کبابش تو ش معلوم نبود جی زده بودن هی استخون میومد زیر دندون سوپش هم انگار جو نپخته رو با آب قاطی کرد بودن

2804