2777
2789
عنوان

امروز تولد بابامه🖤

405 بازدید | 36 پست

میگن داغ از دست دادن عزیز هیچوقت سرد نمیشه و مثل اکلیل میمونه

اومدم صفحه گوشیو روشن کردم که با پیامک بانک مواجه شدم 

تبریک تولد...برای بابا....و آرزوی سلامتی...سلامتی؟!🖤

هراسان شدم...۲ آبان؟!!....تولدش بود😭😭

عزیز آسمانی من ۶۴ سالگیت تو آسمونا مبارک🖤😭

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤

بگردم

خدا بیامرزتش

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

من‌نباید الان این تاپیک‌میدیدم😭😭😭😭دلتننگی داره دیوونم‌میکنه داره خفم‌میکنه 

داغ عزیز میگن سرد میشه میگن‌کمرنگ‌میشه ب خدا نمیشه نمیشه بدتر میشه دلتنگی تا مرز جنون‌میبره ادم ولی چاره ا نداری جز تحمل 😭😭😭

۱اذر تولد بابای من دقیقا پارسال شب تولدش فوت شد

شبی که با کلی خوشحالی براش کیک‌میخریدیم میرفتیم‌خونشون  پارسال همونشب تو‌سردخونه پاهاش و‌بوسیدم😭😭😭😭

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

روحش شاد عزیزم🥲🫂

حاجےحالِ ے ایران بدِ هر چی داشتیمُ شکافتنش          ی تو رَگی میخوام ۲۴ساعته بم بگع فِقَ وقتی اینجاس راحتع،بگم قــلـ❤️‍🩹ـ‌ـب رفیق جان واستع،میگذرم عَ یِ ایـــران بابتت!#شایع✨️🤍
من‌نباید الان این تاپیک‌میدیدم😭😭😭😭دلتننگی داره دیوونم‌میکنه داره خفم‌میکنه داغ عزیز میگن سرد میش ...

💔🥺

حاجےحالِ ے ایران بدِ هر چی داشتیمُ شکافتنش          ی تو رَگی میخوام ۲۴ساعته بم بگع فِقَ وقتی اینجاس راحتع،بگم قــلـ❤️‍🩹ـ‌ـب رفیق جان واستع،میگذرم عَ یِ ایـــران بابتت!#شایع✨️🤍
2801