2777
2789
عنوان

امروز تولد بابامه🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 36 پست

روحشون شاد گلم

خدا صبر بده بهتون.فاتحه‌میخونم

💙اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب س الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من‌نباید الان این تاپیک‌میدیدم😭😭😭😭دلتننگی داره دیوونم‌میکنه داره خفم‌میکنه داغ عزیز میگن سرد میش ...

عزیزممم خدارحمتش کنه و روحش شاد✨🖤

وقتی فاصله‌ی بین ما و درونمان برداشته میشود ؛ فاصله‌ی ما با آدم‌ها تنظیم میشود🌱🫶🏻

من‌نباید الان این تاپیک‌میدیدم😭😭😭😭دلتننگی داره دیوونم‌میکنه داره خفم‌میکنه داغ عزیز میگن سرد میش ...

روحشون شاد عزیزم😔 فاتحه‌میخونم براشون.

💙اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب س الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️
2803

آخی جیگرم سوخت کامنتتو خوندم🥺🥺

خدا بهتون صبر بده عزیزم خیییییلی ناراحت شدم😔

عزیزممم خدارحمتش کنه و روحش شاد✨🖤

ممنون💔💔🖤

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2804
آخی جیگرم سوخت کامنتتو خوندم🥺🥺خدا بهتون صبر بده عزیزم خیییییلی ناراحت شدم😔

ببخشید عزیزانتون سلامت

ممنونم🖤💔

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
روحشون شاد عزیزم😔 فاتحه‌میخونم براشون.

ممنونم🖤🖤

خدا رحمتشون کنه و روحشون در آرامش باشه🖤

هیچ وقت این غم کمرنگ نمیشه🥀🥀🥀🖤😔خدا صبرتونو زیاد کنه،

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
2801