2777
2789
عنوان

غذای ارزون

| مشاهده متن کامل بحث + 11125 بازدید | 346 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

تو این زمونه باید دو نفر کار کنن ک یکی بخوره بیکار موندن خیلی بدهخدا کنه همه چی درست بشه بدتر نشه فق ...

مشهد اکثر راههای شغلی از خانمها گرفتن. این هم نتیجش در  زندگی مردم این هم روح و روان خانمها!

2803
اینا مجبور بودن بیان خرج دکتر ی طرف خرج جایی ک بتونن پیدا کنن و بمونم ی طرف نتیجه اینو می‌بینید ی جا ...

وضعیت مالیشون ۱۰ به یک بود نسبت به ما .نه من هیچوقت نگفتم چرا اومدن.ولی طرف میتونست با پولش یه مسافرخونه بره کم هزینه.بعضیا نمیخوان هزینه کنن یکی مث من با مستاجری باید هزینه  کنه درسته دکتری خرج داره .ولی یکی مث ما هم باید تو خرج دکتری اونا سهیم باشیم .من چندین ساله همین کارمه فامیل زیاد میان.

اسی جون صد تومن پول داری 

برو یه روغن بگیر با چندتا تخم مرغ و نون ،روز اول تخم مرغ بده شاید خجالت بکشن برن هتلی مسافرخونه ای،اگه نرفتن شام اون یدونه بادمجونو له کن نفری یه تیکه بذار لای نون 

که متوجه بشن اوضاع رو

2804

متاسفانه یه سری دنبال جای مفت هستند ،کسایکه تهران و مشهد و شیراز  هستند این دردسر رو دارن ،تهران رو برای دکتر و بیمارستانش میرن ،مهمونی خونه ی شما بهانه هست ،نیومدن شما رو ببینن ،دلشون زیارت و مسافرت میخواست به اضافه ی جای مفت 

متاسفانه میشناسمشون، اصلا با ملاحضه نیستن، حتی نپرسیدن اوکی ای یا نه، فقط گفتن داریم میایم

بگو خونه من مگ هتله ؟ 

اینقدر بدم میاد ازاین بی فرهنگ هایی ک میرن شهر دیگه برای کار و زیارت و خودشونو تلپ میکنن خونه بقیه .

من خودم شهری میرم ، هتل میگیرم 

🖱️متخصص نرم افزار های حسابداری و crm🖥️ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم.. 🌱کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
خیلیا عادتشونه برا اینکه خرج نکنن هر شهر میرن یکیو پیدا میکنن خودشونو بندازن ب طرف دور و برم خیلی دی ...

ب قرآن آره دم صبح یکی بهم زنگ زد گفت هستی بیاییم صبحونه با هم بخوریم حالا من چی دم مدرسه گُر گرفتما اصلا آدم راحتی نیستم نتونستم بگم نه شوهرم میفهمید حرف میزد بهم

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

چرا اینقدر رودروایسی داری لازم هم نیست خودت رو کوچیک کنی بگی وضع مالیم اینجور هست 

بگو خانواده شوهرم اومدن خونم نمیتونم مهمون قبول کنم 

یا بگو نیستیم خودمون عروسی دوست همسرم دعوتیم داریم میریم مثلا یه شهر نزدیک رو بگو 

یا اگه مستاجر هستی بگو صاحب خونم خیلی حساسه نمی‌ذاره مهمون بیاد گیر به پول ابو ..میده 

یا بگو با همسرم ناراحتم قهرم نمیتونم مهمان خانواده خودم رو بپذیرم یا بگو همسرم گفته الان کسی نیاد 

بگو صاحب خونه بنایی نوسازی داره می‌کنه زندگیم به هم ریخته خودم رفتم خونه مادرشوهرم نیستم 

یابگو کرایم بالا بوده دارم اثاث کشی میکنم خونم پیدا نکردم اثاثم بردم خونه مادرسوهرم خودم هم اونجام 

تهش بعد بگو باز با صاحب خونه کنار اومدیم 

هر چی بگو ولی نذار الکی بیان بخورن برن بعد ابروت رو هم ببرن 

چرا اینقدر رودروایسی داری لازم هم نیست خودت رو کوچیک کنی بگی وضع مالیم اینجور هست بگو خانواده شوهرم ...

بدبختی نمیتونیم نه بگیم ولی نه اول بهتر از اینکه چرااااا نه نگفتم نپیچوندم

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
2801