2777
2789
عنوان

غذای ارزون

| مشاهده متن کامل بحث + 18978 بازدید | 367 پست
من پشت کنکوریم پول کلاس و مشاور دادم دیگه حتی یه شامپو هم نمیتونم بخرم موهام نریزه باید سر کنم تا ای ...

آمین🥲

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما رازی نبودیم اونا چیزی تهیه کنن از قبل خودمون همه چیز تهیه کرده بودیم اما خب اونا اونجوری دست پر ا ...

واسه مام مهمون اومد ۱۵ روز خونمون بودن روز اخر که خاستن برن برنج و روغن و مرغ و اینا گرفته بودن بنده های خدا 

کلیم افتادن تو خرج 

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . عید ۴۰۳ همچی درست شد انگار خدا هنوزم حواسش به منهاگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
2803
من پشت کنکوریم پول کلاس و مشاور دادم دیگه حتی یه شامپو هم نمیتونم بخرم موهام نریزه باید سر کنم تا ای ...

تروخدا نزدیک امام رضایی دعام کن خدا گره از کارم باز کنه قسم خوردم که تا اخر عمرم نوکری بنده هاشو کنم و بهشون خدمت کنم:)

مشهدزندگی کردن میشه هتل فامیل بودن

همه اینطوری نیستن بستگی به فرهنگ و شعور داره ،منم مشهد فامیل دارم اصلا و به هیچوجه خونشون نمیرم چه برسه بخوام چند روز چتر شم 😅

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
چه حرفتون ارامش داشت:)امیدوارم برا منم روزی بیاد که از حالا غصه نخورم هوا داره سرد میشه و لباس ندارم

واسه همین میگم اول باید دل آدم خوش باشه خودم مسخرم میاد بگم ولی من حوصله ی اینو ندارم برم لباس گرم بخرم چون جایی رو ندارم برم که برم برا رفتنش لباس و مانتو پاییزی و ... مثل خیلیا بخرم انشالله هم بزودی پولشو داشته باشی هم حوصله شو❤️

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2804
واسه مام مهمون اومد ۱۵ روز خونمون بودن روز اخر که خاستن برن برنج و روغن و مرغ و اینا گرفته بودن بنده ...

اینا نهایت شعور و داشتن 15 روز کم نیس خیلی خوشم اومد از کارشون 

به قول صنم خانوم مهمون سه روز عزیزه روز اول ناز و نیاز روز دوم نون و پیاز روز سوم چوب دراز 

ولی خب اینا این فکر و کردن ک این همه موندیم و خوردیم حداقل یکمیشو جبران کنیم 

واسه مام مهمون اومد ۱۵ روز خونمون بودن روز اخر که خاستن برن برنج و روغن و مرغ و اینا گرفته بودن بنده ...

مهمان باید اینقدربادرک فهم باشه 15روزم خدایش خیلی زیاده برا پذیرایی میزبان

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
همه اینطوری نیستن بستگی به فرهنگ و شعور داره ،منم مشهد فامیل دارم اصلا و به هیچوجه خونشون نمیرم چه ب ...

کمترکسی مثه منوشما پیدامیشه 

توی این گرونی مردم سراغ استفاده ازفامیل میرن

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
2801