2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

نامزدی برای شناخته دیگه بهم بزن راحت 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

اعتیاد الکل‌از اعتیاد مواد بدتر نباشه بهتر نیست ! اگه هنوز اول‌راه از یکی کمک بگیر به دائم الخمری نرسه که ....

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2804

بهش بگویکم اخبارنگاه کنه تومهرماهی چقدربخاطرمشروبات الکی مردن یاکورشدن یاکلیه هاشون ازدست دادن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

این چیزا آدم رو دچار زوال عقل می‌کنه .فردی که همش دچار زوال عقلی باشه میشه باهاش زندگی کرد؟

اگه همونجا ی حرکتی کرد یا رفت سمت شخص دیگه ای بهونش اینه که تو حال خودش نبوده 

اگه اینو قبول کردی بعد باید کارای رنگ و وارنگ دیگه هم ازش قبول کنی

2801