2777
2789
عنوان

خانومایه سوال درمورداسنترا

197 بازدید | 36 پست

من یک ماهی میشه قرص اسنترا شروع کردم فقط یه چهارم دوز۵۰صبح میخورم یعنی تویک ماه زیادش نکردم همون یک چهارمه بااینکه دکترگفته بود بعدازچندروز زیادش کنم ولی باهمون یک چهارم حالم واقعاخوبه خیلی ادم عصبی بودم ولی زمین تااسمون عوض شدم تنهامشکلی که دارم اینه وقتی مصرف میکنم دیگه نمیتونم ازته دلم بخندم شایدواسه بعضیامسخره باشه ولی دوست دارم بخندم ازطرفیم اصلانمیخوام قطع کنم چون واقعااخلاق گندی دارم بنظرکسایی که مصرف کردین چرااینجوریه؟کسی هست درکناراین قرص چیزدیگه ای هم بخوره

من در کنار اسنترا ، اریپیپرازول مصرف میکنم حدودا ۸ یا ۹ ماه میشه 

من قبلا خیلی گریه میکردم ولی از وقتی مصرف میکنم اصلا گریه نمیکنم فکر میکنم یکم باعث میشه بی احساس بشی و طبیعیه 

برای من با هالوپریدول نوشته بودن، طبق دستور پزشک مصرف کن اگه گفته بیشتر کن بیشتر کن و هیچچچچچوقت بدون دستور پزشک قطعش نکن عوارض می‌ذاره روت ، قرصه شادی اوره چطور نمیتونی از ته دل بخندی؟🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
برای من با هالوپریدول نوشته بودن، طبق دستور پزشک مصرف کن اگه گفته بیشتر کن بیشتر کن و هیچچچچچوقت بدو ...

نمیدونم واقعابیخیالم حالم واقعاخوبه ولی قبلابا فیلمایی که لذت میبردم ومیخندیدم الان اینجوری نیستم 😅

من در کنار اسنترا ، اریپیپرازول مصرف میکنم حدودا ۸ یا ۹ ماه میشه من قبلا خیلی گریه میکردم ولی از وقت ...

دقیقاوقتی چیزی بهم میگن کلاانگارنه انگاراصلابرام مهم نیست مگراینکه مثلایکی ازعزیزانم چیزی بگه ناراحت بشم یامهم باشه

سلام من مصرف دارم این قرص در کل ترشح یک سری هورمون کم سک سری دیگه زیاد میکنه میفهمم چی میگی تقریبا بی حسی میاره نه شادی خیلی زیاد تجربه میکنی نه غم زیاد که خب من خودم ترجیحم همینه شادی زیاد خیلی تجربه نکنم ولی غم زیاد هم حس نکنم 😅 شادی برات پیش میاد مثل قبل چطور بگم از ته وجودت حسش نمیکنی که البته حس میکنم رفته رفته اوکی تز بشه برات 

مشکلت چی بود که مصرف میکنی ؟ جز پرخاش

2804
نمیدونم واقعابیخیالم حالم واقعاخوبه ولی قبلابا فیلمایی که لذت میبردم ومیخندیدم الان اینجوری نیستم 😅

خوش به حالت اسی که انقد روت اثر گذاشته 

کاش منم این طوری بودم 

من یه دوره خوردم هیچ تاثیری نداشت برام جز اینه هر روز صد بار خمیازه می کشیدم 

خیلی خیلی برام عذاب آور بود فمر کن خمیازه می کشیدم و یه دقیقه نگذشته دوباره خمیازه آبروریزیش یه طرف دهنم درد می گرفت

برا منم به خاطر نشخوار فکریم آسنترا تجویز شده

نخوردم

من نشخوار فکریم به خاطر مادرشوهرمه قبلا هم 6 ماه فلوکساتین خوردم کلی علائم بد داشت

زروم میاد به خاطر یه وروره جادو قرص اعصاب بخورم

از طرفیم خودم اذیتم

نمیدونم چکار کنم   

اینجا روند کاهش وزنم را به اشتراک می گذارم.
منم ی دوره چند ساله مصرف کردم باورت میشه اصلا نمیتونستم گریه کنم ..‌ حالا ک قط کردم حالم اصلا خوب نی ...

کاش منم می تونستم بخورم 

آرزومه نتونم گریه کنم آرزومه یه حرف احساسی بشنوم و با قدرت گوش بدم فقط نه که چشام پر اشک بشه 

آرزومه وقتی کسی مریضه میرم عیادت یا وقتی کسی فوت کرده با قدرت بتونم حرف بزنم نه که از گریه نتونم حرف بزنم

کاش منم می تونستم بخورم آرزومه نتونم گریه کنم آرزومه یه حرف احساسی بشنوم و با قدرت گوش بدم فقط نه که ...

قطش کردم حالم اصلاوخوب نیس ..دارم تحمل میکنم شاید حالم بهتر شد بدون قرص ..‌تلقین میکنم ک حالم خوبه ولی نیست

برا منم به خاطر نشخوار فکریم آسنترا تجویز شدهنخوردممن نشخوار فکریم به خاطر مادرشوهرمه قبلا هم 6 ماه ...

فکر نکن به خاطر اون داری می خوری به این فکر کن که تو این زمونه هر کس به طریقی به قرص اعصاب کشیده کارش 

اصلا به قرص اعصاب نگاه بد نداشته باش درمانه دیگه عالیه 

فقط من نتونستم بخورم کاش می تونستم 

آسنترا می خورم انقد خمیازه می کشم می میرم از خمیازه

2801