2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
ن دیگ نخور فردا سر ساعت مشخص دوتا بخور

دقیقا باید سر ساعت و دقیقه مشخص بخوری که پریود نشی؟ 

میخام برم حج عمره و همش استرس اینو دارم اونجا یادم بره و چند ساعت دیر بخورم و پریود بشم

وقتی یادت امد بخور همون یکی رو نه سریع نمیشی یکی دو سه روز طول میکشه تا بعد نخوردن قرص پریود بشی

ابن که میگن وقتی یادت اومد دوتا بخور تا جلوی پریودی رو بگیره درسته یا دیگه اگر چند ساعت دیر بخوری پریود میشی و کاری نمیشه کرد ؟

2804
دقیقا باید سر ساعت و دقیقه مشخص بخوری که پریود نشی؟ میخام برم حج عمره و همش استرس اینو دارم اونجا یا ...

ن حالا چندساعت دیر بخوری ک پریود نمیشی همون موقع ولی کلا باید سرساعت خورده شه حالا یبار یادت رفت مهم نیس نه ک تکرار بشه 

بازم میتونی بری داروخونه از دکتر داروخونه بپرسی دقیق

بچه ها یه سوال اینکه میگن مثال طرف با رابطه بدون دخول (لا....) حامله شده امکان داره ایا؟

دخترخاله‌م با نامزدش رابطه داشته اینطور ک ب من گفت همین بوده و الان تقریبا چندین روزه پریود نشده نگرانه نمیدونه چکار کنه...ماها خیلی بارداری تو عقد رو بد میدونیم+ بچه روستاست و شوهرش شهر دور کار میکنه

اره

ببین ب من میگف ک رابطه داشتن یه خورده مایع خارج شده و پسره تمیز کرده و دوباره ادامه داده 

نمیدونم امیدوارم چیزیش نشه گناه داره از شانس بدش دوسال باید تو عقد باشه شوهرش ۶ماه ماموریت باید تبریز بگذرونه تا بتونه وارد کار بشه و عملا امکان عروسی ندارن