2777
2789
عنوان

خوابام یه سری لوکیشن خاص دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 48 پست
چی شد بیشتر توضیح بده حتی اگه اون مکان ها تو دنیای واقعی هم نباشن باز امکان پذیره ؟؟

توضیحش همین بود دیگه

بله امکان پذیره

من سالهاست توی به خونه ساحلی خواب میبینم که وجود خارجی نداره هیچوقتم ندیدمش از نزدیک

مغزم باهاش راحته

اونو میذاره بک گراند خوابام

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
من از یه استادی پرسیدم اینوگفتن برمیگرده ب زندگی قبلی یا بعدی همون تناسخ

عجب ...

من فکر میکردم تناسخ مال یه عده خاص باشه نه کسایی مثل من 

شبیه یه باگ تو سیستم ، کسايی که مردن برگشت می‌خورن

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

توضیحش همین بود دیگهبله امکان پذیرهمن سالهاست توی به خونه ساحلی خواب میبینم که وجود خارجی نداره هیچو ...

پشمام مغز چه موجود عجیبیه

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم
2803
😂😂😂😂اطلاعی ندارم زیاد ولی تا جایی ک شنیدم برا همه هست

جالبه

پشمام مغز چه موجود عجیبیه

اتفاقا ساز و کارشو بشناسی از اون پیچیدگی برات خارج میشه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

من زیاد 

خواب های تقریبا تکراری با مکان های ثابت

اونم تو بچگیم

برام خیلی عجیب بود بعد ازدواجم که اومدم شهر دیگه

یه روز متوجه یکی از همون مکان ها شدم یه مجتمع مسکونی بود

هربار از کنارش رد میشم یادم میفته حس عجیبی میگیرم

کاش میشد بفهمی چرا بقیه مسائل زندگی بالاخره یجور حل میشن ، سوالایی که من در مورد خوابام دارم اصلا نم ...

اگه واقعا واقعا از ته دلت میخوای علتشو بدنی من میتونم جواب بدم 

اما میترسم اینجا تو عمومی بگم بعدش کلی بکوبن 

حوصلشونو ندارم اگه خواستی بیا خصوصی همشو بگم 

حتی نماد خوابهارم بلدم

2804
اتفاقا ساز و کارشو بشناسی از اون پیچیدگی برات خارج میشه

منبعی میشناسی برای مطالعه

اگه واقعا واقعا از ته دلت میخوای علتشو بدنی من میتونم جواب بدم اما میترسم اینجا تو عمومی بگم بعدش کل ...

درخواست دادم بهت

منبعی میشناسی برای مطالعه

بیشتر مستند هاشو میشناسم

توی هاردم زیاد دارم اگر یه موقع وصل کردم هاردمو به سیستم اسماشونو میگم بهت

2801