2777
2789
عنوان

خوابام یه سری لوکیشن خاص دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 48 پست
من زیاد خواب های تقریبا تکراری با مکان های ثابتاونم تو بچگیمبرام خیلی عجیب بود بعد ازدواجم که اومدم ...

وای !!

یعنی یه جورایی بدون اینکه خودتون بدونید از آینده خبر داشتید

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اگه واقعا واقعا از ته دلت میخوای علتشو بدنی من میتونم جواب بدم اما میترسم اینجا تو عمومی بگم بعدش کل ...

من خواب دیدم خواهر مجردم تو خوابم ازدواج کرده لباس عروس تنش هست یه پارچه قرمز روی شونه اش انداختن کنار داماد ایستاده معنیش چیه

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم
2803
وای !!یعنی یه جورایی بدون اینکه خودتون بدونید از آینده خبر داشتید

نمیدونم واقعا

دفعه اول بیشتر ترسیده بودم 

کل زمانی که از کنار اون مجتمع رد شدیم من نگاهم بهش بود

تمام وجود شده بود سوال

نمیدونم علتش چیه

نمیدونم واقعادفعه اول بیشتر ترسیده بودم کل زمانی که از کنار اون مجتمع رد شدیم من نگاهم بهش بودتمام و ...

منم از اینجا ترسیدم 

واقعا عجیبه

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم

من یه سری خواب هام تبدیل به واقعیت میشه

مثلا همسایمون چند سال ر باردار نمیشد من یه شب خواب دیدم حاملس وقتی بهش گفتم میگف ای بابا غیر ممکنه دقیقا یه ماه بعدش متوجه شد ک بارداره

یا اینکه خواب جنگ و دیدم

2804
من بعد سالها خواب دیدم اونم ع نوع ترسناکش🚶نصف شب رفتم پهلو مامانم صب ع خجالت نمیدونستم کجا فرار کنم

وای خوابای ترسناک خیلی بد میشن ،، باز خوبه مامانت نزدیکت بوده حالا

من یه سری خواب هام تبدیل به واقعیت میشهمثلا همسایمون چند سال ر باردار نمیشد من یه شب خواب دیدم حاملس ...

دژاوو یا رویای صادقه میگن ، معلومه روح پاکی دارید

وای خوابای ترسناک خیلی بد میشن ،، باز خوبه مامانت نزدیکت بوده حالا

افتضاحن اصن

پیش اجیم بود رفتم ت اتاقش جلوش گریه با۲۵سال سن

اصن نفهمیدم دارم چ غلطی میکنم😂هنو ت شک کار دیشبمم

2801