2777
2789
عنوان

خوابام یه سری لوکیشن خاص دارن

311 بازدید | 48 پست

خیلی عجیبه که یه سری از خوابام تو یه لوکیشن های خاصی اتفاق میفتن .

انگار هر دفعه خواب میبینم تو همون محیط قبلیه و فقط یه سری ماجراهای های جدید توش اتفاق میفته .

انگار شهرایی که تو خوابم هستنو بلدم ، مکان های خاصشو بلدم ولی تو واقعیت وجود ندارن 

خیلی عجیبه واسم این مورد ، کسی تجربه مشابه داشته ؟ علتشو بلده ؟؟

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم

منمممممم

یه جایی هست 

الان چندساله انگار اونجا میرم

و اون خواب و میبینم 

دنیای خواب خیلی عجیبه

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

علت خاصی نداره

مغز یه سری قالب داره

فرض کن مغزت گوشیته

اون مکان ها بک گراند گوشیتن

چون باهاشون احساس راحتی بیشتری میکنی و واست اشنان با همونا خواب میبینی در همون قالب ها

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
منممممممیه جایی هست الان چندساله انگار اونجا میرمو اون خواب و میبینم دنیای خواب خیلی عجیبه

کاش میشد بفهمی چرا 

بقیه مسائل زندگی بالاخره یجور حل میشن ، سوالایی که من در مورد خوابام دارم اصلا نمیدونم باید از کجا جوابشو پیدا کنم

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم
2804
من اینطورم ک مکان ها رو میبینم بعد ی هفته یا ی ماه تو واقعیت اون مکان ها رو میبینم

ااون فکر کنم اسمش دژاوو باشه

برای منم پیش میاد یه اتفاق یا مکانیو زودتر تو خواب ببینم

کاش میشد بفهمی چرا بقیه مسائل زندگی بالاخره یجور حل میشن ، سوالایی که من در مورد خوابام دارم اصلا نم ...

اون مکان و مطمعنم هیچ وفت تو عمرم نرفتم

منم کلی سوال از همه چی این دنیا دارم

ولی اگاهی مون کمه از یه موضوعاتی☹️

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
شاید شیفتینگ میشی

نمیدونم ...

حالا آگاهانه میترسم شیفت انجام بدما ...

تجربه دارم ولی علتشو نمیدونمالبته شدی جایی رو‌تو خواب ببینم بعد تو واقعی هم ببینم

آره دومی رو منم دارم 

ولی اینکه تو خوابات به جایی بری مه تو واقعیت نیست خیلی عجیبه

علت خاصی ندارهمغز یه سری قالب دارهفرض کن مغزت گوشیتهاون مکان ها بک گراند گوشیتنچون باهاشون احساس راح ...

چی شد

بیشتر توضیح بده 

حتی اگه اون مکان ها تو دنیای واقعی هم نباشن باز امکان پذیره ؟؟

2801