2777
2789
عنوان

خیلی دلم گرفته یعنی بی حد و حساب

107 بازدید | 16 پست

آخه یه دختر جوون ۳۶ ساله مثل من چقدر دیگه تحمل داره چقدر جا داره خدایا قربون حکمتت ...سی سال با چه سختی و مصیبت درس خوندم رفتم شاغل شدم ...ازدواج راه دور با چه مصیبتی قسمت شد البته بخاطر رفتارهای سمی والدینم مجبور بودم دور برم ...بعدشم که مشکل باروری...موهای هورمونی تنبلی تخمدان کم کاری تیروئید...مشکل گوارشی...میگرن شدید ...چندتا سقط جنین در شش ماهگی و فلان ...‌‌‌‌‌‌استرس فراوان طوری که استعفا دادم با مدرک بالا خانه نشین شدم ... اینهمه هزینه و رفت و آمد به تهران برای بارداری آی وی اف کردم بعدش دیابت بارداری دارم فشار خون دارم تپش قلب دارم حملات پانیک دارم کوتاهی دهانه رحم دارم سرکلاژ شدم استراحت مطلق هستم و مشکل گوارشی خیلی حاد دارم چندتا باهم زخم مری و ریفلاکس شدید و معده عصبی واینهمخ آمپول و قرص و دارو  .....خدایا بس نیست به نظرت ؟ خدایا من ده ساله فقط و فقط توی مطب دکترها دارم میچرخم بسه آخه ....بخدا گریه میکنم دیگه ...بریدم ...توی شهر غریب تک و تنها ... 

خدایاااااااااا بسه به نظرم دیگه کمی استراحت بده من دیگه نمی‌کشم این مریضی معده چی بود انداختی به جون من خدا از باعثش نگذره که الان ۷ ماهه دارم زجر میکشم حتی آب نمیتونم بخورم بدون قرص ....

ای کننده ی کار ، بیندیش به عاقبت کار . متعهد باش

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
چقدر بدبختی

😐😐

ی دختری که هنوز امیدواره با اینکه تو زندگیش شکستهای زیادی خورده 🫂🌱✨بیا زندگی کنیم، خورشید روزی دو بار طلوع نمی‌کند،ما هم دوبار به دنیا نمی آییم هر چه زودتربه آنچه از زندگی ات باقی مانده بچسب!❤️خدایا منتظر نشونه هاتم🫂💗

ان شاءالله حل میشه داستان هات خواهرم. فقط اینقدر این سختی هایی که برای شما پیش اومده رو نگو .خود گفتنشون باعث میشه بیشتر بشن و برکت کمتر میشه.همیشه با خدا درد و دل کنید .درد و دلی که یقین و توکل و ایمان توش باشه نه فقط شکایت.حق میدم سخته ولی چیزی که نجاتتون میده توکل به نیروی عظیم جهانه که خدای مهربون ماست.جز اون کسیو نداریم...همه رو هم یه جور آزمایش میکنه.میگن تو عالم آخرت مردم وقتی میبینن اونایی که رو زمین مریضی و گرفتاری داشتن خدا چه ثوابی بهشون میده آرزو میکردن که رو زمین تیکه تیکه میشدن.فقط توکل کن و زیاد صلوات بفرس.واقعا صلوات معجزه میکنع و حتما حتما حتما حتما و خواهش میکنم جلسات آنسوی مرگ مصطفی امینی خواه رو گوش بدید.ببینید آب دستتونه بزارید زمین برید گوش بدید تضمینی که زندگیتون از این رو به اون رو میشه و چقدر آرامش میگیرید.خیلی خیلی تاکید کردما که تنبلی نکیند برید گوش بدید.شبت بخیر خواهرم❤❤❤

2801