2777
2789
عنوان

رانندگی کی خوبه بیاین لطفا

136 بازدید | 34 پست

سلام من 4 ماهی هست رانندگی یاد گرفتم و گواهینامه گرفتم راستش زیاد رانندگی نکردم اما کم و بیش رفتم چند جایی و گشتم اصلا مشکلی با چیزی ندارم و تقریبا خوب رانندگی میکنم اما این یه مشکل بزرگ داره منو از رانندگی زده میکنه راستش یبار عجله ای خواستم بپیچم زیاد نزدیک دیوار شدم در عقب سمت راست رو مالوندم دیوار امروز باز همون در رو یکم مالیدم دیوار چون میخواستم بپیچم یه کوچه رو و به ماشین های دیگه نخورم اصلا نمیدونم چیکار کنم ،شوهرمم میگه اشکالی نداره راننده ناشی تصادف میکنه غصه نخور اما من نمیدونم چیکار کنم الان دست و دلم نمیره رانندگی کنم چون جایی هم هستیم همه هم رو میشناسن و کوچه و خیابون ها شلوغن و ترافیکه همیشه و بسیار تنگ هستن خیابونا چیکار کنم به نظرتون از کجا بدونم مثلااز جایی میپیچم در عقب سمت راستم میخوره یا نه کمک کنید لطفااا

وا خب خیابون جدول داره چجوری مالید به دیوار

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با  کاهش وزن! ==> تاریخ 30 مرداد1403، 86 کیلو🤩

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

نهایتا از اینه بغل چک کن ببین چقدر با دیوار فاصله داری 

بعدشم غصه چار تا خط و خش رو نخور مردا هر کدوم دو سه تا تصادف وحشتناک در حد مچاله کردن کاپوت تو پرونده دارن

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با  کاهش وزن! ==> تاریخ 30 مرداد1403، 86 کیلو🤩
2804
الان با دنده عقب مشکل داری یا پیچیدن؟

پیچیدن تو یه کوچه یا خیابون تنگ و پر ترافیک که اگه عجله نکنم منم ترافیک میکنم خیابونو و اگه خوب نپیچم از اینور میزنم به ماشین های دیگه از اونور به دیوار میمالم 

وقتی میخای مثلا از یه دیوار سمت راستت رد شی 

اگه نزدیک دیواری مثلا حدود ۲۰ سانت فاصله وقتی ماشین صاف اومدی بیرون تا کل پنجره جلوت از دیوار رد شد بعد بپیچ

(به اصطلاح میگن ستون  وسط ماشین)

اگه فاصلت حدود ۵۰ بود وقتی نصف شیشه جلوت رد شد بعد بپیچ

اگه فاصلت یک متر  بود  از دیوار  هم اینه ات رد شد میتونی بپیچی

2801