2777
2789
عنوان

میشه بیای

185 بازدید | 20 پست

لطفاً به نیت اینکه این جریانی که برام پیش اومده دعا کنید حل بشه .

ختم ب خیر بشه برهههه

حضرت فاطمه خودش آبرو داری کنه .

با نامزد عقده ایم کات کردم ولم نمیکنه تهدید میکنه..

میشه برام حمد بخونید تا بشه ۴۱ مرتبه حمد .

خیلی دعام کنید

دردناک‌ترین چیزآن است که: انسان "حقش" را "آرزو" کند...!    خداوند حافظ و نگهدار من است                          

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
با نامزد عقدی مگه میشه کات کرد مگه نباید طلاق بگیرید

فقط دنبال حرفید و مچ گیری .

ما به کسی که حلقه آورده و بهش جواب مثبت دادیم میگیم نامزد تا قبل عقد .

عقد و عروسیمونم باهمه 

دردناک‌ترین چیزآن است که: انسان "حقش" را "آرزو" کند...!    خداوند حافظ و نگهدار من است                          
خوندم برات خوشگلم ایشالا مشکلت حل بشه

مرسی عزیزم

فقط دنبال حرفید و مچ گیری .ما به کسی که حلقه آورده و بهش جواب مثبت دادیم میگیم نامزد تا قبل عقد .عقد ...

چه مچ گیری وقتی یه چیزی مطرح میکنید و تازگی داره و شخصی مثل من که بی اطلاعس کنجکاوه بدونه وگرنه مگه من شمارو میشناسم که بخوام مچتون بگیرم به چه کارم میاد شما هم سعی کن زود جبهه نگیریو قضاوت نکنی

ديگه چ ترسي وقتي عقد بودياگه واقعا تصميمت ب طلاق هست گوشيت خاموش كن نتونه تهديد كنه اعصابت خرد بشه ي ...

الان عزیزم شما هم مطرح کردی طلاق مثل من این برات بوده م عقد هستن طلاق باید گرفت غیراز اینه

2804
فقط دنبال حرفید و مچ گیری .ما به کسی که حلقه آورده و بهش جواب مثبت دادیم میگیم نامزد تا قبل عقد .عقد ...

اینایی که تند میخونن و رد میشن «عقده‌ ایم» رو «عقدیم‌» میخونن😂برا همین اونجوری میگن

اینایی که تند میخونن و رد میشن «عقده‌ ایم» رو «عقدیم‌» میخونن😂برا همین اونجوری میگن

واااااای من یکی واقعا فکرکردم منظورش عقده نه عقده ای 😂😂😂😂الان پیام تورو خوندم فهمیدم 🤣🤣🤣🤣🤣

واااااای من یکی واقعا فکرکردم منظورش عقده نه عقده ای 😂😂😂😂الان پیام تورو خوندم فهمیدم 🤣🤣🤣🤣🤣

منم ي لحظه اينجا رو نفهميدم كامنت تو رو خوندم ديدم ك عقد خوندي و منم فكر كردم عقد هست ديگه

2801