2777
2789
عنوان

بی شعور تر از پدرشوهر من کی سراغ داره دختر دارها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 63 پست
اره فردا ک خواهرشوهرم اومد اینجا بهش میگم نو بزرگتری یا شوهر جاری؟ اونم میگه ک من بعد میزنم زیر خن ...

به نظرم بگذار و بگذر . بیخیال .حساسیت نشون نده . فک نکنم منظوری داشته پدرشوهرت . احترامشونو نگهدار . هر حرفی رو آنقدر بزرگ نکن . چیزی نگی بهتره .گذر زمان که نشون میده دختر بهتر یا پسر

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

نمیگم حرفش درست بوده ولی اینقدی که شما میگی هم ارزش دلخوری نداره اتفاقا این مدل حرفارو بی اهمیت کنی ...

اره بچم دختره بچه جاریم پسر 

یکبارم بچه جاریم بغل کرده بود میگف تو مال منی دختر چیه

این حرفت نشونه حسادت به پسر جاریته ...به نظرم شما از حرف پدرشوهرت ناراحت نیستی بلکه از علاقش به پسر ...

شما هر طور برداشت میکنی برداشت کن 

طرف برگشته میگ دختر چیه هرکی بچه اولش دختر باشه از زندگی عقبه  پسر دوسته میگم برو پسرای خانواده رو بغل کن دیگه با دختر من کاریت نباشه

2803

دختر ول کن حیف نیست حرص میخوری 

میگفتی پدر جان معلومه شما خیلی از این از ۱۰ سالی که از زندگی عقب افتادید خیلی آذیت شدید 😂

ولیییی من و شوهرم خییییلی افتخار میکنیم به این عقب افتادن از زندگی از نظر شما 🤪🤪

🤣🤣🤣عقب مونده رو خوب اومدی

مادرشوهر منم همینه از بس گفته بود دیگ دخترم نه طرفش میره نه اسمشو میاره یعنی پیش همه خراب کرده خودشو

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری متعلق به دو خواهر🫂
2804

عزیزم درکت میکنم سخته

ولی اینا با این افکار پوسیده ۷۰ ۸۰ ساله بزرگ شدن

شما نمیتونی اونو تغییر بدی

جوابشم که دادی

بنظر من بیخیال شو

( چون سایت پر تبلیغ دکتر شده تصمیم گرفتم پزشکای خوبی که میرم داخل امضام بگم : برای الژی و اسم دکتر سیما شکری بیمارستان پیامبر اکرم خوبه ، چشم پزشک : دکتر محسن رحمتی کامل )
شما هر طور برداشت میکنی برداشت کن طرف برگشته میگ دختر چیه هرکی بچه اولش دختر باشه از زندگی عقبه پسر ...

من تو پست بالا گفتم چی جواب بده بهترین جواب رو در عین حفظ احترام بهت گفتم در ضمن مهم نیست من چی فکر میکنم چون من اصلا باتو ارتباطی ندارم و ورودم تو تاپیکت صرفا جهت راهنمایی بود من بهت گفتم اینجور حرف زدن تو باعث از چشم افتادنت میشه و چون سفره یکیم هستید و دایما چشم تو چشم خانواده همسر هستی پس کاری نکن که انگ حسادت بهت بزنن

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄سوم اینکه اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو با احترام  بدم وگرنه یا جواب ابلهان خاموشیس  یا مجبورم منم مثل خودت هتک حرمت کنم ...💖💖💖و در آخرم خواستم بگم من اصلا اسم کاربری رو نگاه نمیکنم پس اگه تو یه تاپیک باهات بحث و جدل کردم  و تو تاپیک دیگه با نظرت موافق بودم و ازت حمایت کردم اصلا تعجب نکن چون من اینجا رو جدی نمیگیرم و در لحظه حال تو سایتم
عزیزم درکت میکنم سختهولی اینا با این افکار پوسیده ۷۰ ۸۰ ساله بزرگ شدنشما نمیتونی اونو تغییر بدیجوابش ...

ن جوابش کافی نبود با جاریم دوتایی داشتن تیکه مینداختن  این یه حرف میزد جاریم پشتش رو میگرف

من تو پست بالا گفتم چی جواب بده بهترین جواب رو در عین حفظ احترام بهت گفتم در ضمن مهم نیست من چی فکر ...

ن عزیزم دیگه آب از سرم گذشته طاقتم تموم شده مهم نیس از چشم بیوفتم یا نه  از بس سکوت کردم سو استفاده میکنن ازم چپ و راست تیکه می‌روند حیوان

وقتی نون و آبتونو میدن دیگه چی میخوای بگی؟

نو ن و آب؟ کدوم نون و آب 

پدرشوهر من بازنشسته اس شوهر بدبخت من کار میکنه با ماشین سنگین و خرجی میاره 

ماشین رو با باباش شریکه ۱۵ ساله مث خر داره واسه باباش کار میکنع قسط هارو میده خرجی خونه میده

2801