2777
2789
عنوان

بی شعور تر از پدرشوهر من کی سراغ داره دختر دارها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 63 پست

ناهار شام باهمید بعد چطوری میخوای پاتو اونجا نزاری؟

الان پنجاه ساله این مدل زندگیا منسوخ شده دیگه. چرا قبول کردی اخه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
ن فردا میگم آره دختری ک زود و چشم و گوش بسته ازدواج کنه نفهمه شوهرش کیه خانوادش کین عقبه از دنیا بچم ...

بهش بگو ماشاالله بهت آقا چه خونه زندگی داری چه عروس ها بسازی داری که باهات زندگی می کنن تو این زمونه 

می دونی همه اینا به خاطر چیه به خاطر قدم دخترت بوده 

خودت خبر نداری خیلی ها حسرت زندگی شما و بچه هات رو دارن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

وای چقدر عکس المعل عجیب در میاری اون به خودش گفته تو چرا میخوای جنگ جهانی راه بندازی

چون بچه  منم دختره اون پیش جاریم ک دوتا پسر داره رو ب  جاریم این حرف رو زد

خودش دوتا دختر داره و بچه اولش هم دختر

ناراحتی نداره .می گفتی ،امان از تجربه ،چه برسرتون رفته که اول دختردار شدین. بعدم حساسیت نشون ندین به این چیزها .مگه عهد بوقه که ناراحت میشین . مهم نگاه جامعه ست که عوض شده ،حالا یه نفر یه چیز بگه ،تاثیری نداره که

2803
ن فردا میگم آره دختری ک زود و چشم و گوش بسته ازدواج کنه نفهمه شوهرش کیه خانوادش کین عقبه از دنیا بچم ...

عزیزم خیلی بده نگو باور کن به خودت بگیری جاریت بیشتر خوشحال میشه و پدر شوهرتم دوتا گنده تر بهت میگه  ول کن اینو بدون تو این زمانه دختر داشتن خیلی خیلی بهتره تو همیشه بگو جوری دخترمو  تربیت میکنم که صد تا پسر با خانوادهاشون ارزوشون باشه دخترم عروسشون بشه

ن من بااااابد بسوزونمش از بس مث لال ها فقط نگا کردم دیگه حد و مرز خودشون رو نمیشناسن هرچی از دهنش در ...

وقتی نون و آبتونو میدن دیگه چی میخوای بگی؟

زیاد پز نده عزیزم اینجا همه از فرط بیچارگی عضون
2804
ن من بااااابد بسوزونمش از بس مث لال ها فقط نگا کردم دیگه حد و مرز خودشون رو نمیشناسن هرچی از دهنش در ...

بهش بگو  سوره کوثر برا کسایی نازل شده که دختر رو نمیدیدن 

بگو یعقوب یازده تا پسر داشت ولی تمام عمر به خاطر جهل و ظلم پسراش  در حال گریه بود ...بهش بگو خوب بودن بچه به تربیتش هست نه جنسیتش ...ولی عزیزم فکر نمیکنم پدر شوهر شما منظور بدی داشته باشه

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄سوم اینکه اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو با احترام  بدم وگرنه یا جواب ابلهان خاموشیس  یا مجبورم منم مثل خودت هتک حرمت کنم ...💖💖💖و در آخرم خواستم بگم من اصلا اسم کاربری رو نگاه نمیکنم پس اگه تو یه تاپیک باهات بحث و جدل کردم  و تو تاپیک دیگه با نظرت موافق بودم و ازت حمایت کردم اصلا تعجب نکن چون من اینجا رو جدی نمیگیرم و در لحظه حال تو سایتم

این حرفت نشونه حسادت به پسر جاریته ...به نظرم شما از حرف پدرشوهرت ناراحت نیستی بلکه از علاقش به پسر جاریت ناراحتی

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄سوم اینکه اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو با احترام  بدم وگرنه یا جواب ابلهان خاموشیس  یا مجبورم منم مثل خودت هتک حرمت کنم ...💖💖💖و در آخرم خواستم بگم من اصلا اسم کاربری رو نگاه نمیکنم پس اگه تو یه تاپیک باهات بحث و جدل کردم  و تو تاپیک دیگه با نظرت موافق بودم و ازت حمایت کردم اصلا تعجب نکن چون من اینجا رو جدی نمیگیرم و در لحظه حال تو سایتم
ی چی گف صدتا گفتی و گفتن بشدیگه بیخیال شو

دقیقا میخواستم همین و بگو 

استاتر کسی میاد میگه یادم بدید چی بگم که اونجا سکوت کنه ،شما جوابش و دادید ،مادرشوهرت جوابش و دادی ،قهرن کردی رفتی ،میخوای بکشیش؟؟

بابا بعضیا یه سری حرفهارو نسنجیده میزنن نباید اینقدر سخت بگیری ،جالبه میگی بچه اول خودشم دختره ،معلوم این فرد ساده و حرّافه 

ناراحتی نداره .می گفتی ،امان از تجربه ،چه برسرتون رفته که اول دختردار شدین. بعدم حساسیت نشون ندین به ...

اره فردا  ک خواهرشوهرم اومد اینجا بهش میگم نو بزرگتری یا شوهر جاری؟ اونم میگه  ک من بعد میزنم زیر خنده گفت ک چیشده منم میگم هیچی پس بگو چرا بابات اینا از زندگی عقبه الان چون بچه اولش دختره

2801