2777
2789
عنوان

طلافروش دزد

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 72 پست
۲گرم سنگ داره معلوم نمیشد ۲گرم ۸تومان پولش گفت ۲۰۰سوت سنگ من چ میدونستم

برواتحادیه کارش جرمه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
این ۳تا کتاب و بخونین زندگیتون زیرو رو میشه ۳دقیقه درقیامت شنودتقاص 💚💚💚💚💚

حرف و کارت درسته خواهری.میدونم قصدت چیه.و خدا بهت خیر بده.ولی مثل اینکه بقیه زیاد راضی نیستن.سعی کن تو تاپیک های مشابه بزاری که بیشتر توجه میکنن.یه پیشنهاد هم حالا من میدم😄 حتما حتما جلسات آنسوی مرگ مصطفی امینی خواه رو گوش بدید همون کتاب سه دقیقه در قیامت هم ایشون سرح و بررسی کردن که خیلی خیلی خیلی فوق العاده س.یا علی مدد.از حرف های بقیه هم نارحت نشیا😉 یا علی مدد❤❤

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اجرت نمیگیره ولی سود میگیره خودش خیلی بابت ۲۰گرم ۱۶میلیون سود گرفته کمه اجرت هم نداشت

اجرت صفر فقط برای طلای اب شده ، شمش و ... هست وگرنه بقیه هم اجرت میگیره هم سود ولی تو زبان میگه اجرت نمیگیرم ترفنده طلافروشیه

2803
طلای بدون اجرت نداریم حالا بیا با این بحث کن داری با کسی صحبت میکنی که عمرش در این کار رفته اونجا هم ...

باشه عزیزم همینجا بزارم حسابه؟شماره کارتو اینجا بدم یا خصوصیت؟

گر بدقت بنگری هر روز روز محشر است.
اجرت نمیگیره ولی سود میگیره خودش خیلی بابت ۲۰گرم ۱۶میلیون سود گرفته کمه اجرت هم نداشت

زبانی میگن اجرت نمیگیریم ولی عرف اینه که فقط طلای اب شده و شمش و سکه اجرت نداشته باشه باقی طلاها حتی اگر دست دوم باشه اجرت ساخت داره فقط درصدش کم زیاده

منم این بلا سرم اومده و تا ابد میسوزم از سادگیم 

کاربری سوممه بی دلیل و بی خبر از همه جا و همه چیز تعلیق شدمم اخه چراااااا😎😎😎😎 اسم هارو اصلا نمیخونم شاید تو یه تاپیک باهات هم نظر بودم و یجای دیگه باهات جنگیدم تو به دل نگیرر.😍مدافع و حامی حقوق حیواناتم ❤❤ عشق میدم بهشون و صد برابر عشق میگیرم ازشون ،خدا هم اون بالا میبینه و دعاشونو در حقم مستجاب میکنه 🤗🤗.اگه جایی گربه یا سگی دیدی دنبالت میاد نمی‌خواد بترسونت یا آسیب برسونه  ،اون گشنشه حتی شده یه لقمه از غذاتو بهش بدی ، بخدا که صوابش کمتر از سیر کردن آدم گرسنه نیست . اینا هم مخلوق خدان،خدا دوسشون داشت که آفریدشون 😻پس توهم مخلوق خدارو دوست داشته باش اینا خیلی معصومن..😻😻 تو این روزای گرم بیاین بفکرشون باشیم حتی یه ظرف اب کوچیک کنار جدول تو پیاده رو یا زیر درخت  هم بزارین  باعث میشین یه موجود بی زبون از تشنگی دربیاد همین کارهای کوچیک باعث میشه اونا دعاتون کنن ، خدا هم ازون بالا میبینت و جبران می‌کنه واست ، اون موقع است که گره ای که  تو زندگیت داری  بخودیه خود باز بشه مشکلت حل بشه ،دست به خاک بزنی طلا بشه .من خیلیییی امتحان کردم و هربار هم جواب گرفتم ،تو هم امتحان کن دل بده به حیوونای بی پناه و یتیم ،زودتر از صدتا نذر و دعا و چله جواب میگیری . فقط یکبار امتحان کن فقط یکبار ❤من آرامش زندگیمو مدیون دعای این موجودات بی آزار و بی دفاعم ، از ته قلبم ایمان دارم  .....اگه امضامو میخونی بی توجه رد نشو کافیه یکبار امتحان کنی 😚🤗❤
2804
زبانی میگن اجرت نمیگیریم ولی عرف اینه که فقط طلای اب شده و شمش و سکه اجرت نداشته باشه باقی طلاها حتی ...

ما به سه درصد وچهار درصد بدون اجرت میگیم مهندس 

بعله من طلا خریدم ۱۸درصد اجرت داشته 

ولی سه درصد اجرت خاصی نیس

طلای بدون اجرت نداریم از خودت سوال نکردی این مغازه دار صبح تا شب اینجاست پول اجاره مغازه پول برق پول ...

طلا دسته دو از دیوار بخریم چطوره؟ قبل از خرید به طلا فروش هم نشون میدم. 

در خواست دوستی آقایان  پذیرفته نمی‌شود. 
منم این بلا سرم اومده و تا ابد میسوزم از سادگیم

من که حسابی میگردم و حساب میکنم 

الآنم طلافروشی هایی که بدون اجرت کار میکنن ونشون کردم

2801