2777
2789

کدومش بهتره از نظر آبگرم دادن شنیده بودم ک میگن دیواری همیشه ابگرم داری چون مستقیم آبگرم تولید میکنه و تموم نمیشه یکی میگه دیواری زود ابگرم تموم میکنه کدومش خوبه

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
دیواری داشتیم خیلی مزخرف بود ایستاده

از چه نظر بد بود؟

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم
2804
اگه مشکل فشار آب ندارید دیواری خوبه چون اتومات کار میکنه

طبقه دوم یکم اب ضعیفه با اب ضعیف چیکار میشه؟

ما جفتشو داشتیم

بنظرم ایستاده بهتره.دیواری ک داریم فقط باید پمپ بزنی بعد بری حموم چون فشار آب کمه.یک دفعه خاموش میشه اگه پمپ نزنی.

ایستاده رو یکبار در حده یکی دوساعت روشن میکردیم تا اخر شب آبگرم داشتیم.خیلی خوب بود 

بدجوری سوختیم ولی خب ته دیگمون مشتی شد..!

مزخرف ترین آبگرمکنی که دیدم دیواری بود واقعا ایستاده عالیه

تنها مزیت دیواری اینه که جا اشغال نمی کنه همین اگه میخای بعد چند وقت دوباره هزینه کنی دیواری بگیر 

قطعا ایستاده...

دیواری باید فشار آب بالا باشه... اگر مثلا بخوای اب گرم رو با فشار پایین باز کنی، آب گرم نداری

بعد از مدتی جرم میگیره

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2801