2777
2789

من فردا بخونم براش🥹🥹🥹❤️❤️لطفا

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری ندارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن
آره عزیزم من الان برات میخونم

قربونت بشم الهی🥹🥹🥹🥹🥹😭خداخیرت بده عزیزم🥹🥹🥹🥹❤️❤️❤️❤️

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری ندارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
فدات عزیزم الان میخونم برات شما هم برای حاجت من دعا کن

چشم عزیزم‌🌷🌸🌼🌻🪻منم فردا  به نیت. حوائجت زیارت عاشورا میخونم  الانم صلوات هرچندتا بتونم میفرستم براحاجاتت❤️❤️خیلی ممنونم در حقم خواهری کردب

چشم عزیزم‌🌷🌸🌼🌻🪻منم فردا به نیت. حوائجت زیارت عاشورا میخونم الانم صلوات هرچندتا بتونم میفرستم ...

نه عزیز دلم نمی‌خواهد بخونی فردا همین دعا کنی کافیه 

خوندم برآن الان تموم شد الهی حاجت روا بشی اسمتو بگو سر نماز دعات کنم

نه عزیز دلم نمی‌خواهد بخونی فردا همین دعا کنی کافیه خوندم برآن الان تموم شد الهی حاجت روا بشی اسمتو ...

خودم میخوام بخونم🥰🥰🌸🌸🌸

خیلی ممنونم❤️❤️🥹🥹اسمم کیمیا هست، خیلی لطف کردی خواهر جونم امضای حضرت رقیه سلام الله علیها زیر حوائجت ان شاء الله

2804
قربونت عزیزم الهی حاجت روا بشی به حق علی

خدانکنهه🥹❤️🌸🌸🌸🥰🥰🥰الهی آمین