2777
2789
عنوان

شوهرم پشتموپیش خانوادش خالی کرده جاهایی ک بنفعش مقصرم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 50 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خب باز الان ب داد خودت برسی بهتر از اینه ک بری زیر ی سقف و بچه و.....جلوی ضررو زودتر باید گرفت

دارم ب بعدش فکرمیکنم مگه ازدست خانوادم فرارکنم طلاق بگیرم بمونم پیششون نابودم میکنن خیلی عذابم دادن چندسال الانم کاری کردن خانواده شوهرم وشوهرم بهم میگن بی خانواده 

عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم،اما با تجربه ای که از قبل داشتی،دوباره ازدواج؟و دوباره یه شخص اشتباه؟

درست حرفتون ولی من هیچ حق انتخاب دیگه ای نداشتم😔توخونه بابام هروز میگفتن ازدواج کن برو تا۸سال مقاومت کردم ازدواج نکنم گفتن ازاین خونه برو منم تنهاراهم ازدواج بود

2803
ی کاری ردیف کن مستقل شو ک نه ب شوهر ن ب خانوادت نیازی نداشته باشی با سختی بگذرونی ولی با اعصاب راحت

ب شوهرم گفتم بهت فرصت میدم درست بشی نشی جدامیشم بعدمیگ میخوای چکارکنی بعدجدایی بدبخت ترمیشی

درست حرفتون ولی من هیچ حق انتخاب دیگه ای نداشتم😔توخونه بابام هروز میگفتن ازدواج کن برو تا۸سال مقاوم ...

درکت میکنم،اما عزیزم نهایتاً مگه از خونه بیرونت میکردن؟بیشتر تحمل میکردی تا لااقل با یه انسان آشنا شی و ازدواج کنی،نه یه انسان نما،اینطوری فقط شکل دردسرتو تغییر دادی،حلش نکردی

خیلی سخته اونامیدونن خانوادم چطورین دارن عذالم میدن ازبیکسی

خواهریه روزشمارتوبده بت بگم چه دردای باسنه کمم نکشیدم ک حتی برام گریه کنی ی روزیه کاربری دردل کردیم مثلم میخاست درداشوبگه تلفنی انقدگریه کردگفت من دردای خودمویادم رفت🥲

2804
درکت میکنم،اما عزیزم نهایتاً مگه از خونه بیرونت میکردن؟بیشتر تحمل میکردی تا لااقل با یه انسان آشنا ش ...

درسته ولی خیلی سخت گدشت باورت میشه محدود بودم توخونه کتکمیخوردم دیگ نتونستم تحمل کنم

خواهریه روزشمارتوبده بت بگم چه دردای باسنه کمم نکشیدم ک حتی برام گریه کنی ی روزیه کاربری دردل کردیم ...

عزیزم😔منم اینطوریم بخدا خیلی دلم گرفته ی روزخوش ندیدم توعمرم

2801