2777
2789

منظورم از بد بودن دختره اینکه زشت باشه 

من دوست پسرم همه چیز تمومه خوشگل پولدارررر باکلاس خوش تیپ

ولی خب من خیلی زشتم

نمیدونم چرا این با منه

همش میخوره توی ذوقم

اینقدر خوشگله که همه میگن😭

کاربری دست مهسا و الهه است🌿🫶🏻برای حس شیشم دزخواست دوستی ندید جواب نمیدم

ینی چی زشتم

ب خودت بیا زن

تو با این اعتماد ب نفست فراریش میدی

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

شاید به نظر خودت زیبا نیستی.

هر کسی زیبایی به خصوص خودش رو داره.

قرار نیست همه پریچهر باشیم‌.

کاش می دونستم آخرین غروبه، شهرمون جنگه خیابونا شلوغه، دستت تو دستم می دویدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله...🕊🩶
2804

عکستونو بذار ببینیم واقعا زشتی

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

عزیزم بد ب خانومای اونکاره میگن

شما حتما خیلی دوستداشتنی و عالی هستید ک عاشقتون شده دفعه دیگه اینجوری بخودتون نگید

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
شاید به نظر خودت زیبا نیستی.هر کسی زیبایی به خصوص خودش رو داره.قرار نیست همه پریچهر باشیم‌.

چشام کوچیک دماغ گنده صورت داغون 

جدی زشتم

کاربری دست مهسا و الهه است🌿🫶🏻برای حس شیشم دزخواست دوستی ندید جواب نمیدم
2801