2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

برید پیش متخصص طب سنتی خودش بهتون میگه چیکار کنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

منم طبعم بلغم یا همون سرد و تر هست خیلی هم دارم زجر میکشم ولی هیچ تغییری نمیکنه 

مثلا خواب زیاد یا بی حوصله و بی رمق بودن انرژی کافی برای هیچ کاری ندارم اینا مشخصات طبع سرد هست 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
2805

دکتر طب سنتی تووپ برو.

منم سرد و خشکم 

گفته انگور و انار شیرین و گلابی و...بخورم

کلا سردی حذف

آب پنیر ناشتا (ماالجبن)سه قاشق تو اب ولرم تا نیم ساعتم چیزی نخور

روغن فقط محلی و زیتون و کنجد

خوردن روغن بادام شیرین خوراکی قبل از خوردن هر چیزی حتی اب هر چند کم به میزان یک ق چ خ 

و .....

و...

و...

یه موقعی بچه میخواستم خدا نداد.خدا بهتر داند. خدا هر جور خودت صلاح میدونی،امشب شب اربعین،همیشه تو زندگیم همه چیو به زور خواستم،از الان به بعد توکل به تو از ته دلم هر جور صلاح میدونی حتی اگه ناراحت بشم. پروردگارم تنها امیدم در تنهایی هایم نگذار حس تنهایی کنم. تو کنارم باش ♥️....اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک 🌹یا فاطمه زهرا🌹

شنیدم سیاهدونه و عسل خوبه رو یه قاشق عسل سیاهدونه بریز و سیاهدونه رو اصلا آسیاب یا پودر نکن خودتون بجویید و قورت بدید سیاهدونه و عسلو 

و ارده و شیره

و شنیدم چاری دارچین و چای زنجبیل 

و میوه های طبع گرم مثل خرما و..

و غذاهای طبع گرم 

پیاز

و سیر طبعش خیلی گرمه

قبلش مطمئن شید بهتون میسازن بعد استفاده کنید

لطفا یه صلوات بفرستید برای حاجت رواییم 😔 

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2801