2777
2789
عنوان

بنظرتون مهریه بگیرم یا ببخشم

371 بازدید | 30 پست

بچه ندارم علت اصلی جدایی هم خیانت بود که بارها بخشیدم و فرصت دادم ولی آخر فهمیدم یکی رو صیغه کرده بعد اونم باز به غلط کردن افتاد بخشیدم ولی دیدم دست برنداشته جدا از خیانت خیلی اخلاقای بد دیگه هم داشت خیلی به خانوادم بی احترامی کرد و پل های پشت سرش رو خراب کرد الان هیچکس از خانواده و فامیلم چشم دیدنشو نداره همش میگن خداروشکر که نمیبینمیش از بس پر توقع بود از عمه و خاله و هرکی فکر کنید ایراد میگرفت و باهاشون ناراحتی میکرد درست و حسابی هم کار نمیکرد اینقدر که درگیر هرز چرخیدن هاش بود وضعیت مالی خانواده هامون خوب بود ساپورتمون میکردن الانم اصلا نیاز مالی ندارم اونم از دار دنیا یه ماشین داره که به نام خودش نیست و یه ملک کوچیک که اونم باباش بهش داده رای طلاقم هم اومده و مهریه گرفتنم تاثیری رو طلاقم نداره 

از یه طرف دلم میسوزه همون ملک رو هم ازش بگیرم و بیشتر سرکوفت بخوره از خانوادش از یه طرف هم کینه دارم ازش وسوسه میشم اذیتش کنم چیکار کنم؟

گر تحمل نکنم جور زمان را چه کنم‌...

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

یکم بهش سخت بگذره بهش تلنگر بشه خودشو درست کنه اگه نیاز مالی داری بگذر ولی خب ازیطرفم میدونم ادما نمک نشناسن و نباید بخاطرشون از خودتو حقت بگذری

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

بگیر. وقتی بهت خیانت میکرد فکر ناراحتی تو بود تو الان براش دل میسوزونی... بگیر بد عادتش نکن

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
2804
2805

آخه نیاز مالی ندارم میدونم غیر اون ملک سکه های مهریه رو اعسار بزنن نمیده منم اصلا قصد ندارم برم دنبال حکم جلب و شکایت فقط دوست داشتم محکوم بشه تردیدم سر همین ملک هست چون تنها هدفم از گرفتنش اذیت کردن اونه عذاب وجدان میگیرم که مثل خودش بدجنس باشم بعضیا هم بهم میگن ازدواج که تجارت نیست و این حرفا مرددم کرده

والله عجیبی اگه میخوای طلاق بگیری دلسوزیت چیه!؟؟اول با خودت کنار بیا بعد به فکرای دیگت برس

دلسوزیم اینه که اون نفهمی کرده درسش کارش  سرمایه و ابروش رو به باد داد اگه همین چیز کمی هم که داره ازش بگیرم یکی نشم لنگه خودش بی وجدان و بدجنس ولی خب دلمم اروم نمیگیره اینقدر که اذیتم کرده 

سلام عزیرم میشه بگی چجوری تونستی رای طلاقو بگیری همراه مهریه؟

❤️چجوری میشه یکی رو که بیشتر سالای عمرتو باهاش زندگی کردی اینقدررر نامرد ازآب در بیاد❤️چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2801