2777
2789
عنوان

افسردگی بخاطر تجاوز💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2790 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

وهمون روز تهدیدم کرد که اگر کسی بفهمه زندگی خواهرت بهم میریزه،خواهرم خیلی زور باردار شد و منم هنوز بچه بودمو چیزی نمیفهمیدم و فقط دربرابرش گریه میکردمو میگفتم تو مثل داداش منی پس نکن اینکارو باهام ولی همیشه میگفت خوشم میاد،میخام بیشتر بهم نزدیک شی!  

2804

نگید که چرا نگفتی خواهرم ادمی نیست که شوهرشو مقصر بدونه!خیلی زیادبهش علاقه داره و فکر میکنه از هر ادمی توی دنیا بهتره 

مامانمم یه فرد بسیار حساسه ک اگر بفهمه قطعا دیوونه میشه

جریان چیه؟

یکی عضو سایت بود از سال ۹۶ تهش اومده از تاپیک های سایت فیلم گرفته و مسخره کرده و تیر اخر هم اینطوری زد که خودش اومد یه تاپیک فیک زد که مادرشوهرم کتکم زد و کاربرا اومدن واسش دلسوزی کردن بنده خدا ها نمیدوستن یوتیوبره و واسه جذب فالور داره فیلم میگیره و تاپیک میزنه

از اون به بعد به خودمم شک دارم

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌ منو ممد یه تیمیم بدون هم یتیمیم😌متاهل💍
ده سالگی درک و شعور اینو داشتی که زندگیه خواهرت بهم نخوره ولی خودت دستمالی بشی عجب باو تو فهمیده ای

عزیزم اینجوری نگو توازدل ادماخبرنداری چه شرایطهابی پیش میاد

ماضعیف نبودیم دشمنان عزیزبود  

چند مدت پیش یهو بهم گفت بهت وابسته شدم یه روز نبینمت دیوونه میشم!

و دیروز بهم گفت من چند ساله فقط منتظرم ازت یه چراغ سبز دریافت کنم ببین چیکارا واست میکنم...

پیاماش هست هنوز...

لطفا بگید چیکار کنم!!

به مامانم بگم میدونم میدونم دیوونه میشه!! 

2801