2777
2789
عنوان

شیفتینگ واقعیه و خطر نداره

163 بازدید | 25 پست

به خزعبلات یه عده راجب شیفتینگ ریلتی گوش ندید کاملا واقعیه و باعث صدمه به شما نمیشه هیچوقت تاکید میکنم هیچوقت!!!

یه عده احمق راجب فیزیک کوانتوم دارن نظر اشتباه اعلام می کنن گوش ندین به اینها می خواید شیفت کنید نترسید 

برید تحقیق کنید راجب شیفتینگ ریلتی لینک دوتا کانال بسیار معتبر تو ایتا می‌زارم برید تحقیق کنید بعد بترسید از شیفت اولین کانال @shifting_city

دومین کانال @shifting_dream

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

زندگی در یک دنیای توهمی شده شیفتینگ

اشکال نداره ، کم کم داره واقعی میشه ، فیلم بازیکن شماره 1 رو ببین ، مثلا یه چیزی میشه تو مایه های زندگی مجازی تو واقعی و واقعیت مجازی

مثل اینه که توی یک بازی 5 هزار دلار داشته باشی اما حساب بانکیت زیر صدهزار تومن باشه

بعد بگین شیفیتگ واقعیه

باشه باشه ، هر موقع از حساب اونور انتقال وجه زدی به حساب اینور منم میگم واقعیه

2804
جسم واقعیت که نمیره مثل خوابه ولی خیلی واقعیه

میدونی مثل چیه ؟ مثل فیلم تلقین و اون سکانسی که میگه مردم میخوابن تا توی خواب زندگی کنن

یعنی یه چیز توهمی بدم نیستا ، اما خواب و توهمه و واقعی هم نیست ولی یه روش کسب درامده

میدونی مثل چیه ؟ مثل فیلم تلقین و اون سکانسی که میگه مردم میخوابن تا توی خواب زندگی کننیعنی یه چیز ت ...

چجوری کسب درامده یعنی کسایی که میگن ما یادتون میدیم و پول میگیرن؟ من خودم خیلی دوست دارم انجام بدم

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
خب اون مگ روحمون نیس؟ روح مگ انرژی نیس؟ مگ نمیگن حتی نور هم نمیتونه از سیاهچاله فرارکنه

داداش جهان موازی شیفت انتقال ذهن یا ناخودآگاه از طریق فیزیک کوانتومی هست و شما اصلا به سیاهچاله بر نمی خوری

2801