2777
2789
عنوان

مادرشوهرم خیلی تو لباس پوشیدنم دخالت میکنه بیاین دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 42 پست
خب دیگه تیپ خانومانه بزن که گیر ندنشلوار کوتاه نپوش مانتو پیراهنی چقدر خوشگل اومده و استایل های خاص ...

بابا من میدونی چجوریم خداشاهده تا دم در تنهایی نمیرم اصلا دختر ژلف یا سبکی نیستم یا واسه کسی تیپ نمیزنم کلا این مدل لباس پوشیدن رو دوستدارم بخصوص شلوار قد ۹۰ چون زیر مانتو بلند بهم نمیاد 

این دلیل نمیشه ک اونی ک چادر میزنه سنگین تر مته این عصباتیم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
حالا خوبه مال تو مادرشوهرته😑من یه اکس داشتم میگف جلوباز نپوش بابام بدش میاد🤷🏻‍♀️نسلشون منقرض نمیش ...

اقا من اینجوری دوستدارم بپوشم اینجوری خودم دوستدارم من خودم میگم از بی حجابی زیاد بدم میاد ولی تیپ من اسپورت شیکه بد حجالب هم نیستم اینا خیلی ندید بدید هستن خیییلی

مگه قبل از ازدواج چشمشون شما را ندیده بوده 

احتمالا از اون دسته افراد باشند که میگن ازدواج کنند درستش میکنیم و مطیع امر ما باید باشه 

بنظرم اشتباه از شماست که بقیه را صاحب نظر دونستید در نحوه پوششتون

استایل باید مناسب و آراسته باشه 

اما اینکه دیگران خودشونو دخیل میدونند گستاخی هست

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
اختلاف فرهنگی دارین خوب اگه عروسشونی باید مطیع حرفاشون باشی خوب لباس درست بپوش مثل آدم تا بهت گیر ند ...

پ مگه نوکرشون هستم یا صاحبم هستن ک مطیع اونا باشم من تو سلیقم ب پدر و مادرخودم هم اهمیت نمیدم بعد ب مردم غریبه اهمیت بدم.؟؟

اختلاف فرهنگی دارین خوب اگه عروسشونی باید مطیع حرفاشون باشی خوب لباس درست بپوش مثل آدم تا بهت گیر ند ...

کسی قرار نیس واسه کسی تغییر کنه از اول دیده بودنش پس نباید گیر بدن

2804
مگه قبل از ازدواج چشمشون شما را ندیده بوده احتمالا از اون دسته افراد باشند که میگن ازدواج کنند درستش ...

والا دیدن ب پیر دیدن ب امام دیدن حتی موقع تحقیق همه ام بهشون گفتن اینا حانواده اینطورین راحت حتی تو عزاداری ها هم تیپ و ارایش دارن خودشون خاستن میخاستن قبول نکنن

والا دیدن ب پیر دیدن ب امام دیدن حتی موقع تحقیق همه ام بهشون گفتن اینا حانواده اینطورین راحت حتی تو ...

خب همین دیگه 

شما نباید بپذیرید 

بگین که من این بودم خودمو اینطوری دوست دارم 

اجازه هم نمیدم کسی در نوع پوششم دخالت داشته باشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
ی چیزایی بپوش ک گیر نده یعد دیگه کار خودتو کن مثلا سرهمی بپوش با ی کت دیگه دامن داره دیگ کسی چیزی نم ...

بابا اصلا من از بچگی هرچی میپوشم تو دید هستم جرعت نمیکنم یکم بخودم برسم یجوری همه برمیگردن نگاه میکنن انگار دوتا شاح دارم بالا سرم یا عجیب غریب هستم میگم انقدررر هم بخدا ساده هستم تو این فامیل ک نگو ولی هی تو دید هستم هییی

خوب نباید پس عروسشون می‌شدی رفتی زندگی مردم رویهم ریختی

حرفت درست نیس اسی میگه منودیدن همه گفتن ک‌ مااینطوری لباس میپوشم قبول کردن بازحالادبه دراوردن حالاکی.کی روعذاب داره میدع؟

بابا اصلا من از بچگی هرچی میپوشم تو دید هستم جرعت نمیکنم یکم بخودم برسم یجوری همه برمیگردن نگاه میکن ...

من نگفتم ب خودت بیش از حد برس گفتم ی لباساییم هستن ک هم تو راضی باشی هم دهن اونارو ببندی چ ربطی داشت حدفت😐

2801