2777
2789
عنوان

مادرشوهرم خیلی تو لباس پوشیدنم دخالت میکنه بیاین دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 42 پست
خب همین دیگه شما نباید بپذیرید بگین که من این بودم خودمو اینطوری دوست دارم اجازه هم نمیدم کسی در نوع ...

نمیشه ک ادم تو رو طرف بگه بتوجه البته تورو مادرشوهرم نمیگم ولی بقیه چرا 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من نگفتم ب خودت بیش از حد برس گفتم ی لباساییم هستن ک هم تو راضی باشی هم دهن اونارو ببندی چ ربطی داشت ...

میدونم جی میگ میگی متعادل باش میگم همینم ی چیزی ازش درمیارن مثلا انتظار دارن مانتوم زیر زانو باشه کی دیگ از این مدل تیپا میزنن

نمیشه ک ادم تو رو طرف بگه بتوجه البته تورو مادرشوهرم نمیگم ولی بقیه چرا

وقتی اونا تو روی شما میگن شرم نمی‌کنند 

شما این وسط باید احترام را نگه دارید ؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2803
میدونم جی میگ میگی متعادل باش میگم همینم ی چیزی ازش درمیارن مثلا انتظار دارن مانتوم زیر زانو باشه کی ...

هیشکی واقعا...حق داری... با دامل  و سرهمی بتونی تیپای خوب بزنی فک کنم... یا مانتو خیلیی بلند با کتونی...بستگی ب فرم بدنت داره البته...

2804
خب دیگ بزرگه ادم چی بگه ...هرکی خودش باید خط خودش بخونه

عزیزم بزرگی به سن نیست 

به بزرگواری هست 

احترام و درک و حرمت گذاشتن باید متقابلاً باشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
همینوبگوحرفی هم میزنی میگن چقدسلطه ماخوبشومیخایم رواب بیوفتن

👌توقع دارند گنگ باشی تا بتونند به راحتی تخلیه عقده کنند 

مگه قبل ازدواج رفت وامدنکردی تفاوت فرهنگی رومتوجه بشی حالادیگه کاریش نمیسه کرد میتونی چند دست بذاری ...

کردم دیدن دیدم ازاول همینطور پوشیدم ک بفهمن من اینم