2777
2789
عنوان

چی میکنید انقد پسرا مطیع شما میشن☹️☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 69 پست
رابطه خوب توش رفیق بازی وجود نداره باید اولویت هم باشین تا پایدار و محکم بمونه

اره اینم حرفیه

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  قشنگتر از چشات کجاست بگو برم‌بجورم🥺

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

ولی من معتقدم مردا از زنای خیلی عاشقم خوششون نمیاد همسرتون دوست داشته باشین ولی زیاااد تکرار نکنید

اره درسته

نباید زیاد بهشون زو داد

خیلی زود پرو میشن

2803
سلام عزیزم خیلی وقت نیستی خوبم چرا پس شبا نیستی ؟

یه چند وقتی خیلی خیلی درگیر بودم.

اصلا نمیومدم

ولی‌خب باز از عصر هستم اینجا

بهت گفتم جیشدع🤭😅

نه عزیزم زنی که خرج داره ارج قلبی ندارهدر واقع اون مرد فقط واسه پولی که خرج کرده دلش میسوزه، همین.

نه داره

ببین عزیزم باید تو ذات مرد باشه اون وقت بیشتر راهو رفتی و انقدر باهاش مچ بشی رفیق باشی که فکر کن همجنسشی باهاش بازی کنی به حرفش گوش کنی گوش شنوا باشی به وقتش ناراحتیتو نشون بدی البته ادویه مخصوصش اینه با لحن ملایم بگی نه با داد و بیداد کلا خودتو بزاری جای طرف مقابلت و هیچ وقت بد خودت و خانوادتو بهش نگو 

2804

چرا باید بزور حرف حرف تو بشه؟

باید کنار هم باشید نه روبروی هم

من فقط تحت هر شرایطی احترام همسرم و دارم

ی مشکل یا ناراحتی پیش بیاد هیچوقت هزار بار نمیزنم تو سرش و تکرار نمیکنم فقط ی بار صحبت میکنیم راجبش ،کش نمیدیم

بهشم میگم راحت باشه و همه موضوعات و بگه گارد نمیگیذم در مقابلش 

بخدا من اینقدر خانمای خیییلی متین و خوب دیدم که چطور زندگی کردن یکبار توی صورت شوهرشون حرف نزدن و با همه چیز ساختن آخر سر شوهره هی زده تو سرشون ولی اونا تحمل کردن و شوهره رفته بیرون ناز زنایی رو میکشه که اصلا بهش اهمیت نمیدن و فقط بفکر کش رفتن پول آقا بودن و آقا اینجور بیشتر پسندیده

خب اندکی راهنمایی پیلیز

همین دیگه بزار اون دنبالت باشه بزار اون بیشتر پیش قدم بشه بزار فکر کن توهر لحضه ممکن ولش کنی ترس از دست دادنت رو داشته باشه بهش نشون بده چقدر استاندارد های بالایی داری وبه هیچ عنوان زیاد علاقتو بروز نده ولی نه اینکه باهاش بد رفتار کنی وپسش بزنی خنثی باش

درسته ولی یسری یه کارایی میکنن ک بشدت طرف مقابل مطیع میشه

احترام،حس غرور دادن بهشون غز نزدن درک فهمیدن و محبت کردن البته باس همه ی اینها رو با توجه ب شخصیت طرف انجام بدی ممکنه طرف مقابلت یکسری اسیبهای روانی داشته باشه موقع انجامشون برعکس جواب بگیری

ببین عزیزم باید تو ذات مرد باشه اون وقت بیشتر راهو رفتی و انقدر باهاش مچ بشی رفیق باشی که فکر کن همج ...

درسته

پس اول رفاقت مهمه و جلب اعتمادش

عزیزم سوال کردی و منم تجربه ام از اجتماع و خودم رو بهت گفتمدیگه میخوای قبول نکنی من کاری نمیتونم کنم

گل قشنگ دیدگاه ها متفاوته ولی واقعا از نظر من داره من ۳۳ سالمه بخدا که تا الان هر چی دیدم همین بوده

2801