2777
2789
عنوان

سردرد شدید

153 بازدید | 9 پست

الان با یه سردرد خییلی شدید و عجیب که توی خوابم حسش میکردم بیدار شدم.  یکم حالت تهوع.  بعد عجیب ترین قسمتش این بود که  یه لحظه  کاملا حس کردم یه هوایی یا فشاری از جلوی پیشونیم از دماغم  انگار خارج شد   فقط یه حس بود. خیلی عجیب تاحالا همچین سردردی نداشتم کسی میدونه چیه؟   

چشمامو میبندم بد تر میشه شنیدم میگرن تاریکی براش خوبه ولی اصلا مثل میگرن نیست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

اگه درد توی پیشونی و چشمات هست یه کم آبلیمو و فلفل سیاه قاطی کن بزن پیشونیت،دستمال ببند و بخواب،ممکنه کمی بسوزه..اما همون سوزش درد رو میخوابونه....اگه پماد ویکس هم داری میتونی ویکس بزنی

2804

برو دکتر و از هیچی نترس . از حرفات مشخصه ترس داری . هر دلیلی که داشته باشه نباید خوشبین باشی . اتقاقا باید بدبین باشی که اگر ۱٪ احتمال داشته باشه که بیماری بدی باشه فورا متوجه بشی و درمانش کنی . داداشم تومور مغزی داشت . دکترش گفته بود اگر ۵ ماه زودتر میومدی مثل آب خوردن درمانت میکردم .‌ بیماری اگر زود شناسایی بشه راحت و بی دردسر درمان میشه . الآن ممکمه بگی زبونتو گاز بگیر . نفوذ بد نزن . لفظ نیا . و ... . ولی این حرفای خاله زنکی رو نزن . به حرف هیچکس هم گوس نکن که میگن هیچی نیست و مثبت اندیش باش و یه سرما خوردگی ساده س و ‌‌... . عاقل باش و در اولیندفرصت برو دکتر . 

برو دکتر و از هیچی نترس . از حرفات مشخصه ترس داری . هر دلیلی که داشته باشه نباید خوشبین باشی . اتقاق ...

دقیقاا بیشتر ترسیددم چون واقعا جدید و عجییب بود   ذهنم پیش سرزان و فشار مغزو هزار جا رفت. 

حتماا