2777
2789

امروز راننده تاکسیه به دوستم گفته بود راستع میگن همه روانشناسا خودشون خلن؟😂🤦‍♀️دیدگاه شما چیه؟

✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.ادما همیشه تغییر میکنن.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.بعضی وقتا به ادما فرصت دوباره بده✨رفتی ارایشگاه اول کف قیمتو بپرس برای هر کاری،بعد بگو من بیشتر از اون مبلغو نمیدم.در همون حد کار کن برام،از من میشنوی دست تو زیبایی طبیعی صورتت نبر🦢افغانی جماعت ریپلای نزنه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

یه چیز بگم من لیسانس دارم اگه بخوای سرکار بری این رشته فقط باید مدرک کارگاه داشته باشی بدون مدرک کارگاه نمیتونی کار کنی از الان مدرک کارگاه بگیر

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
دقیقا دیدگاه رانندهه

😂😂😂مرسی صداقت

✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.ادما همیشه تغییر میکنن.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.بعضی وقتا به ادما فرصت دوباره بده✨رفتی ارایشگاه اول کف قیمتو بپرس برای هر کاری،بعد بگو من بیشتر از اون مبلغو نمیدم.در همون حد کار کن برام،از من میشنوی دست تو زیبایی طبیعی صورتت نبر🦢افغانی جماعت ریپلای نزنه
دختری که نمدونسته چه رشته ای بخونه گفته حالا روان بخونم بیکار نباشمالبته دور از جون ۱۰ درصدشون که هد ...

دقیقا بعدا می‌فهمه چه خبره واقعا توش دانشجو زیاده تقاضا کم 

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
دختری که نمدونسته چه رشته ای بخونه گفته حالا روان بخونم بیکار نباشمالبته دور از جون ۱۰ درصدشون که هد ...

😂شاید اره شایدم نه

2804
دایتی برگشتهههههه💜🫰🏻💜

سلاممممم خواهری چطوری گیان😍❤

وای من چقدر بدم میاد از این سوال بدم میاد چیه متنفرمممممم 

یا اینکه توقع دارن بهشون مشاوره بدی حالشونو خوب کنی بعدم تهش میگن ما ازتو که رشتت روانشناسی و مشاوره‌س انتظار دیگه داشتیم بابا عزیززززززز من هنوز کارشناسیمممممممممممممممممم عععععععععععععععععععع😭😭😭😭

نگاهت را به درون برگردان،به اعماق خود بنگر،یاد بگیر اول خودت را بشناسی.زیگموند فروید

دکتر افروز میگن روانشناسی علم عرشیه 

واقعا شناخت روح و روان انسان ها و توانایی به درمان اون کار هر کسی نیست و اگر کسی توی این رشته توانمنده بسیار مورد احترام و والا مقامه

یه چیز بگم من لیسانس دارم اگه بخوای سرکار بری این رشته فقط باید مدرک کارگاه داشته باشی بدون مدرک کار ...

ماشالا کارگاها هم خداتومن

نگاهت را به درون برگردان،به اعماق خود بنگر،یاد بگیر اول خودت را بشناسی.زیگموند فروید

یه چیز بگم من لیسانس دارم اگه بخوای سرکار بری این رشته فقط باید مدرک کارگاه داشته باشی بدون مدرک کار ...

دقیقا همینطوره،دوستم میخواد کارگاه مارگاه بره ولی همش میگه نمیدونم مدرک کدوم معتبره

سلاممممم خواهری چطوری گیان😍❤

سلام قشنگه آجیش،، تندتندتاپیکات سرمیزدم میدیدم نیستی،، مدارس شروع شده و سرمن شلوغ و تو اومدییییی،، قربونت خودت خوبی گل🧡

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
وای من چقدر بدم میاد از این سوال بدم میاد چیه متنفرمممممم یا اینکه توقع دارن بهشون مشاوره بدی حالشون ...

😂😂😂😂😂

حقققق

یه بار برگشته بودن بهش گفته بودن تو که روانشناسی بگو اینده من چی میشه،انگار رماله این بدبخت

2801