2777
2789
عنوان

کیا طلاق عاطفی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 101 پست
همه رو به یک چوب نرون خانوم. امثال این خانوم؟؟؟ امثال ادم هایی با طرز فکر شما هم خیلی کارهایی کردن ...

بهتره اصن جمع کنید برید چرت و پرتاتونم مال خودتون 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

مگ تو عاشق شوهرت بودیو اینک الان ۹۰ درصد زن شوهرا عاشق هم نیسن

اره بودم خودش خراب کرد.ادم سمت کسی ک عاشقش نیس نمیره من تا لحظه اخر جنگیدم اگ با عشق ازدواج نمیکردم خودمو میکشتم ک هرچند ارزششو نداشت

2803
عزیزم چقدر بد با این خانوم صحبت کردی لطفا انقدر راحت دل نشکونیم شما پست گذاشتی که نظر بقیه رو بشنوی ...

آره واقعا!!

طفلی چیزی نگفت!!

گفت خوبی کن توی زندگی خودت هم خوبی میاد!!

البته منم به این حرف اعتقاد دارم

منم کسی رومیشناسم که میدونه شوهرش چه غلطا میکنه ولی به روی خودش نمیاره به خاطربچه هاش یه مدت همش جنگ دعواداشتن به خاطر خیانتهای همسرش وقتی دید درست نمیشه وداره به طلاق منجرمیشه حتی چندماه طلاق عاطفی بودن دیگه گفت من که با خاطر بچه اام نمیتونم جدابشم تحمل طلاق عاطفی هم ندارم دیگه کنجکاوی نمیکنم خودم میزنم اون راه و نمیخوام چیری راجبش بدونم الانم داره باپولای شوهرش براخودش عشق حال مبکنه اصلا هم شوهرش نمیدونه که دیگا دوستش نداره چون ظاهر حفظ میکنه شمام همینکار کن

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2804
دین ی ابزاره ک دولت مردا واس احمق کردن ملت ساختن هیچ دینی وجود نداره

شاید حق داشته باشین بخاطر ی سری مسائل انقد آتیشی باشید 

ولی به قول شهید مطهری علت عقب ماندگی خودمون و کشورمون دین نیست بلکه فهم غلط از دین 

متاسفانه ی افرادی اومدن و ی سری چرت و پرت و دروغ به مردم گفتن اما اینا دین نیست اینا جنگ نرمه که میخوان دین رو از چشم مردم بندازن 

امیدوارم راه درست و نظریه درستی رو انتخاب کرده باشید دوستم😘😘😘

کاربری دست ۲ نفره🙂

اتفافا اون دوستم زگیل هم گرفت ازشوهرش چقدر زجر کشید تادرمان شد ولی الانم رابطه داره باشوهرش میگه چکار کنم منم نیاز دارم رفته واکسن زده و میگه زنها ی هرزه با مردهای تامحرم رابطه دارن من که شوهرمه حداقل دیگه نیاز ام برطرف بشه حالا که تو خونش هستم وجدانشدم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!