2777
2789
عنوان

کیا طلاق عاطفی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1815 بازدید | 102 پست
عزیزم کار خیر بکن تا دعات کننآنقدر موثره که نگو یعنی من خودم قشنگ به خاطر خدا به مادرشوهرم زنگ میزنم ...

کار خیر پول میخواد ندارم اعتقادی ب امام زمانندارم جمهوری چی چی؟دستمالکشی عرزشی اینا ب درد خودت میخوره ن من

عزیزم کار خیر بکن تا دعات کننآنقدر موثره که نگو یعنی من خودم قشنگ به خاطر خدا به مادرشوهرم زنگ میزنم ...

خیانت ی لاشی چ ربطی ب نمازو روزه و این اراجیف داره

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

یعنی شوهرت صیغه میکنه بعد تو کار خیر میکنی اونو ول میکنه باز میاد سمت تو😂

2803
یعنی شوهرت صیغه میکنه بعد تو کار خیر میکنی اونو ول میکنه باز میاد سمت تو😂

عزیزم واقعا استرس گرفتم آدمی که میره با دیگران زیگیلو هپاتیتو کوفتو زهر مار داره همون بی حس بمون بهش کنارش نباش رعایت کن بزار بچت بزرگتر بشه که بتونه تعیین تکلیف کنه برا خودش یچیزیم پس انداز کن طلاقتو بگیر الان فقط میتونی عادی زندگی کنی که خیلی سخته شما دل داری محبت میخوای 

برای همدیگه خوب بخواهیم هر کسی نردبان خودشو داره حسادت ممنوع                                                                  عاشق همسرممم 😍

الان چه ربطی داری مثلا بره بپره بغل طرف که خیانت میکنه بگه برای رضای خدا پریدم بغلت بیا خوشحال وسر مست باشیم

برای همدیگه خوب بخواهیم هر کسی نردبان خودشو داره حسادت ممنوع                                                                  عاشق همسرممم 😍
اره بچه دارم فاصله رو خودم درست کردم اون از خداشه من برم بغلش من دیگ نمیتونم برم بغل کسی ک حسی بهش ن ...

دقیقا مثل منی شوهر منم زکیل داشت بهم انتقال داده بود شما پیگیر باش آزمایش بده حتما

دقیقا مثل منی شوهر منم زکیل داشت بهم انتقال داده بود شما پیگیر باش آزمایش بده حتما

ازماش داذم پاپ اسمیر دادم واکسن زدم مکملم مصرف میکنم ولب اگ مواظب نباشی بازم درگیر میشی.

2804
رفتم دکتر ویتامین داد بعداز چندماه مصرف منفی شد

اهان یعنی زیگیل نزده بود بیرون؟من یبار پارسال از دادم با پاپ اسمیر ک منفی بود الان دوبارع زیگیلای شوهرم درامده ک من تازه فهمیدم خودمم بالای بیکینی ی دو سه تا مث جوش زدم خیلی میترسم

از تاپیک من برو بیرون ب گند نکش

عزیزم چقدر بد با این خانوم صحبت کردی لطفا انقدر راحت دل نشکونیم شما پست گذاشتی که نظر بقیه رو بشنوی اونم نظر خودشو گفته قبول نداری نظرشو محترمانه بگو نه با این لحن

بعد از ننفی شدن دیگه با همسرم رابطه نداشتم دیگه هم آزمایش ندادم ببینم هنوز منفیم یانه.شما با همسرت ر ...

من داشتم ولی منتقل نشده بود ازمایش دادم واکسنامم زدم ولی تازگیا باز دراورده اخه لیزر کرده بود همشو

2801