2777
2789

من قبلا ارایشگر بودم. ولی جاریام یکیش معلمو یکیش اداره کار میکنه من الان کار نمیکنم ولی بقیه با جاریام مقایسم میکنن چون واقن پولدارنو ماشین شخصی دارن شوهرم میگه اگه دوس داری ارایشگریتو ادامه بده. ولی بنظرم خیلی پایین تر از جاریامم حتی باارایشگری. نظرتون چیه

درامد ۱ روز آرایشگری اندازه ۱ ماه معلم و کارمنده، بعد شما حس میکنی پایین تری؟ 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
God protect us from anything that wasn't sent by you🙏🌸

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ارایشگر که بیشتر از معلم و کارمند در میاره

در کل کاریو بکن که خودت حال میکنی باهاش

اگرم با شوهرت داری وارد زاویه میشی بهش مستقیم بگو عزیزم علت این حرفت چیه؟ خوشحال میشم مقایسم نکنی

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2803

درآمد آرایشگری اگه ادامه بدی مشتری جذب کنی خوبه

وجهه اجتماعیش ممکنه پایین‌تر باشه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

اون بقیه که مقایسه ات میکنن کجای زندگیتن؟! سرش یا تهش؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2804

سلام 

شخصیت و جایگاه ادم با شاغل بودن یا نبودن تعیین نمیشه از نظر من

شما درحال حاضر خانه دارهستین یعنی همزمان باید یه کدبانو خوب ،همسر خوب،مادر خوب،دورازجون درمواقع بیماری یک پرستار خوب و یا یک معلم خوب و... باشین

خودتون رو کم ندونید اینجور در حق خودتون ظلم کردید بنظر من

اعتماد بنفس داشته باشید و خودتون رو با کسی مقایسه نکنید چون هر شخصی در جایگاه خودش فرد مهمی هست  تو زندگیش

ارایشگری درامدش بالاتره ک

دلـــ من هواتــو کرده ~کــاش ازاون اول نبودی/تتلو♡♕ من همیشه عاشق اون تصور نادرستی که ازت داشتم میمونم. زیربارونا گمم یعنی بی تو چی میشه تابهت فکرمیکنم بوی عطرت میپیچه _همه جز تو دورمن  بی تو یتیمم..... 
سلام شخصیت و جایگاه ادم با شاغل بودن یا نبودن تعیین نمیشه از نظر منشما درحال حاضر خانه دارهستین یعنی ...

اره افرین

تازه بخوری بابی ک باکلاستره  

دلـــ من هواتــو کرده ~کــاش ازاون اول نبودی/تتلو♡♕ من همیشه عاشق اون تصور نادرستی که ازت داشتم میمونم. زیربارونا گمم یعنی بی تو چی میشه تابهت فکرمیکنم بوی عطرت میپیچه _همه جز تو دورمن  بی تو یتیمم..... 
2801