2777
2789
عنوان

جاریام هردو شاغلن شوهرم میگه برو ارایشگری

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 29 پست
باورت میشه جاریم تو دسشویی گو.ز میده شوهرم میگه تو چرا ندادی. جاریم رنگ عنش هررنگی باشه شوهرم میگه ...

یمثال قشنگترمیزدی  

دلـــ من هواتــو کرده ~کــاش ازاون اول نبودی/تتلو♡♕ من همیشه عاشق اون تصور نادرستی که ازت داشتم میمونم. زیربارونا گمم یعنی بی تو چی میشه تابهت فکرمیکنم بوی عطرت میپیچه _همه جز تو دورمن  بی تو یتیمم..... 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
باورت میشه جاریم تو دسشویی گو.ز میده شوهرم میگه تو چرا ندادی. جاریم رنگ عنش هررنگی باشه شوهرم میگه ...

عزیزدلم

ادما تا یاد نگیرن که باید برای خودشون زندگی کنن سهم خودشون از شاد بودن رو نمیتونن تو زندگی داشته باشن

همه افراد با هرشغلی که نون حلال دربیارن قابل احترامن ولی مقایسه کردن خودشون فقط باعث میشه  اعتماد بنفسشون رو از دست بدن

و زمانی که شما خودتون  شروع میکنید به مقایسه خودتون این حس رو به همسر هم منتقل میکنید

به همسرتون با نهایت احترام اجازه ندید که بخوان شما رو مقایسه کنن 

درعوض روی خودتون تمرکز کنید و هر روز بهتر از قبل باشین

2804
جاری من خیاطه و منم قناد خونگی اون یکی فقط سوادش از ما بالاتره ولی بیکاره ما میگیم اون پادشاهی می‌کن ...

عزیزم شما ک قنادی اگه برات ممکنه یه دستور کیک خوشمزه بهم بدی من یکم بلدم ولی یچیز خیلی خوش طمع میخوام حس میکنم کیکام در حالی ک پف خوبی دارن خوش طمع نیستن

خدایااااااااااا شکرت🌹
عزیزم شما ک قنادی اگه برات ممکنه یه دستور کیک خوشمزه بهم بدی من یکم بلدم ولی یچیز خیلی خوش طمع میخوا ...

دوتا دستور با تمام نکات مهم رو گذاشتم تو تاپیکام بگردی پیداشون می‌کنی😍 کیک شیفون و اسفنجی معرکه

تو لای مزه های زندگیم شیرین ترین طعمی... پسرم 🌹💕♥️زندگیم همسرم🖇️پسرم💗
2801