2777
2789
عنوان

طلاهامو مفت فروختم 🥺🥺🥺

499 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها پارسال دقیقا همین موقع من احمق کل سرمایه که سکه ۲۸ میلیونی بود فروختم سرویس طلامو مفت دادم طرف سرم کلاه گذاشت همه رو مفت دادم ک مثلا ی واحد تو مسکن مهر بخرم با کلی قرض و منت دیگران ۹۰۰ میلیون خریدم ی خوابه الان همون واحد شده ۸۰۰ ولی طلا و سکه رو ببین واقعا ناراحتم اعصابم خرده 

همش خودخوری میکنم کلی قسط دارم میدم از طرفی وام مسکن هم داره خیلی پشیمونم 

نمیدونم چجوری آروم بگیرم😞

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

من نمیدونم این چ عادتیه ماها  فقط  گذشتمون برامون شیرینیه 

مشا اون مستاحری و سختی و استرس رو فراموش کردی   بادت افتاده ب طلاهات 

به نظر من اصلا کار اشتباهی نکردی حتی اگه قیمت ملکت بسه یک قرون بازم سود کردی 

همین ک ده متر  خونه داری  از خودته خیالت راحته به همه چیز میارزه ،   کم کم طلا میخری  دیگه ب اون ها هم فکر نکن 

ضمنان پارسال  با توجه به شرایطی ک داشتی بهترین  تصمیمی بوده ک گرفتی  یکم ب خودت اطمینان داشته باش ، ب همین سرعت تصمیمت رو زیر سوال نبر

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

وای منم دقیقا کار تو رو کردم 340 گرم طلا فروختم با پول رهن خونه روش گذاشتم هر ماهم قسط میدم من احمق الان تاپیکامو بخون همش در این مورده من 960 خریدم الان 1100 هم نیست اما طلام بود 1500 بود بی دردسر انقدر غصه میخورم که حد نذاره

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

طلا همیشه رشدشو داره و پول نقده

خاله من چندین سال پیش زمین ارثیه رو فروخت گذاشت بانک سود میگرفت تازه امسال رفت باهاش دوتا النگو خرید

زمینی که مادرم اینا نگهش داشتن هم ۲۰۰میلیون رفته روش الان تهش ۳۰۰فروش بره

من حساب کردم خالم اگر همون سال پول زمین رو طلا میخرید الان ۱میلیارد و خوردی طلا داشت

خواهرم مسکن مهر پرند خرید کلی سود کرد سال ۴۰۱ ۵۰۰ میلیون خرید شانس من تو رکود و جنگ وارد شدم😞

منم دی ماه پارسال این خریتو کردم گرمی 2650 طلاهای نازنینمو دادم رفت مفت مفت

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

آخه دوستان من شرکتی کار میکنم ک توش خوش حال نیستم قصد داشتم دربیام بااین قسط هایی که رو سرم خراب کردم ی ماه هم فرصت ندارم دربیام بعد کاش ی پراید میخریدم نفسم باز می‌شد همه میگن رفتی تو برهوت خریدی خودت داری زجر میکشی 

2801