2777
2789
عنوان

طلاهامو مفت فروختم 🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 36 پست

بالاخره که یه سقفی باید بالا سرت باشه. خودتو سرزنش نکن. بهترین کارو کردی. طلا هم معلوم نیست تا حالا شاید دزد ازت زده بود. دزدی طلا خیلی خیلی زیاد شده

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

آدم چ بدونه 😔

شانس نیست گلم همین من فروختم رفت بالا

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
خواهرم مسکن مهر پرند خرید کلی سود کرد سال ۴۰۱ ۵۰۰ میلیون خرید شانس من تو رکود و جنگ وارد شدم😞

شما بعدا سودشو میکنی دیر نشده که

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2803
خواهرم مسکن مهر پرند خرید کلی سود کرد سال ۴۰۱ ۵۰۰ میلیون خرید شانس من تو رکود و جنگ وارد شدم😞

ببین

طلا برات عزت و ابرو نمیشه

ولی خونه وقتی برای خودت باشه و منت صاحبخونه رو نکشی میشه برات عزت و ابرو

وای منم دقیقا کار تو رو کردم 340 گرم طلا فروختم با پول رهن خونه روش گذاشتم هر ماهم قسط میدم من احمق ...

همون دیگه نمیدونی برای ضامن بانک مسکن رو به چ کسایی تو فامیل انداختم دلم میشکنه💔

چرا همه تون نشستین دارین حساب کتاب میکنین اگه فلان میکردیم اینجور میشد ، بهمان میکردیم اون جور میشد

زندگی همینه

با پستی بلندی هاش معنا داره

اینجوری نیست که همه مون همیشه موفق باشیم ، همیشه بُرد کنیم

شکست هم لازمه ، باخت هم لازمه

باید از دست بدیم تا به دست آوردن رو یاد بگیریم

هـــــــــــــمــــــــــه مــــــــــون شکست های مالی تو زندگی مون داشتیم و خواهیم داشت

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2804
همون دیگه نمیدونی برای ضامن بانک مسکن رو به چ کسایی تو فامیل انداختم دلم میشکنه💔

من بابام ضامن شد اما تا الان 500 میلیون ضرر کردم از این سرمایه گزاری اشتباه

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

من سال ۴۰۱  بالای ۴۵۰ گرم طلا و چند تا ربع سکه و ماشینمو سر خونه فروختم

الان طلا ازش زده بالا 

شرایط منطقه ی جنگیه لامصب 

حالا ممکن بود برعکسم بشه 😐😐

نمیدونم من ول کردم 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا همه تون نشستین دارین حساب کتاب میکنین اگه فلان میکردیم اینجور میشد ، اون بهمان میکردیم اون جور م ...

کاش تویه چیز حداقل شانس داشتم باز دلم نمیسوخت اون از شوهرم اینم از سرمایه گزاریم

اسی من چی بگم

خونمو فروختم یک و هفتصد

یهو کشید بالا الان سه و نیم هست

با اون یک و هفتصد ماشین شش میلیاردی سنگین شریک شدیم 

بلافاصله ماشین یک میلیارد افت قیمت داد

همون موقع دنبال خرید خونه بودیم 200 میلیون کم داشتیم واسه یه اپارتمان

اگه خریده بودیم‌ همونو میفروختی 6 دانگ ماشین سنگین مال خودمون میشد

الان خونه ام رفته

مستاجرم

برای اولین بار توی 25 سال زندگی متاهلی 

فقط 2 دنگ هم ماشین سنگین داریم

همین

کاش تویه چیز حداقل شانس داشتم باز دلم نمیسوخت اون از شوهرم اینم از سرمایه گزاریم

ناراحت نباش

از شوهر که هیچ کدوم مون شانس نداشتیم 😂😂😂

تو سرمایه هم همه ایرانیا سوختیم

همه مثل همیم 😝

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2801