2777
2789

باهاش راحت نیستم ...نه درد دل کردم و نه هیچ مهمی بهش گفتم البته اونم همینطوره. کلا کار به کار هم نداریم میگذرونیم روزگار. حتی نمیدونه که شبا نمیبینم

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.
شب کوری داری؟

آره

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
2804
چطور رابطه داری باهاش حتی اینقدر عمیق نیس رابطه اتون

اگه متاهل باشی میفهمی اون چیزا خیلی رابطه عمیق نمیخاد ...  خیلی متاهل ها قهرن رابط برقرار میکنن بعدش دوباره به قهر ادامه میدن

من که گونی منگه م

متوجه نشدم

شوهر من زندگی مجردیش رو عالی جلوه می ده برام و مدام خالی می بنده. نمی دونه که مامانش یه موقع جو گرفته بودش و همه بدبختی هاشونو برام تعریف کرد. منم از اون روز دیگه نه رو حرفاش حساب نمی کنم و نه باهاش حرف می زنم

میدونی این مسئله خیلی مهمیه چرا واسه خودت ارزش قائل نیستی،وظیفشه ببرت دکتر مگه عهد بوقه ازش خجالت می ...

مادر ذاتیه عزیزم. ربطی به اون بدبخت نداره. منم اینقد بی عرضه نیستم مننظر باشم یکی منو ببره دکتر. خودم  از پس کارهام بر میام . حرص نخور عزیز دلم😘

2801