2777
2789
عنوان

بنظرتون بد کردم جوابشونو دادم🥺😕

559 بازدید | 45 پست

زن داییم دوتا دختر داره دوتاشونم انسانی خوندن با هزار تا پارتیو فلان رفتن معلم شدن حالا من با معدل ۱۹ و۲۱ ک مدرسه التماسم میکرد تجربی یا ریاضی فیزیک برم رفتم هنرستان چون واقعا رشته ای بود ک خودم علاقه داشتم بهش حالا هر دفعه میبینه تیکه میندازه چرا رفتی این رشته دخترای من معلم شدن فلان شدن تو رفتی خیاط بشی 😐( طراحی دوخت میرم)

منم برگشتم گفتم زندایی این رشته ای بود ک خودم علاقه داشتم آیندشم ب خودم مربوط میشه ب شماها چ آخه حالا مامانم میگم ناراحت شد اون منظوری نداشته آخه هزار بار گفته بود تو جمع ضایع میکرد بدم نیومد😐😐

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
خیلی قشنگ گفتی😂🥲دمتگرم

ارع دلم خنک شد ۵ ۶ بار گفت منم تو جمع اینجوری بهش گفتم تا آخر ک دورهم بودیم ی گوشه بود با کسی حرف نزد انگار اومده بود عزاداری😂😂

2804
اولش رو خوب گفتی ولی قسمت آخرش که گفتی به شماها چه .میتونستی یکم بهتر بگی ولی در هر صورت دیگه بار آخ ...

منم همینو میگم دیگه خودم علاقه داشتم اومدم این رشته مامانمم از وقتی اومدیم دارع غر میزنه این رشته رفتی آبروم می‌ره😐 در حالی ک خودش کلی ذوق داشت

همیشه اطرافیان حرف زیاد میزنن

من که مدرسه ام تموم شده دانش آموز نیستم 

ولی وقتی دهم تجربی نوشتم با اینکه خانواده ام میگفتن انسانی برو یا اصلا هنر برو هر کاری میکنی بکن تجربی نرو سخته اذیت میشی من چون دوس داشتم و میتونستم رفتم ولی اطرافیان تا مدت ها میگفتن به اجبار خانواده رفتی و فلان

فک میکردن مامانم اینا مجبورم کردن ولی برعکس بود

خلاصه همیشه حرف هس ولی خوب شد جواب دادی وقتی خودش نمیفهمه آدم مجبور میشه جواب بده و توهین کنه 🤣

معدل ۲۱ داریم مگه؟🤭خب حالا آروم میگفتی،حالم با این رشته خوبه،نیازی نیست آدم لحن تندی داشته باشه

ن منظورم ۱۹ و ۲۱ صدم بود😂😅

آخه تو جمع هر دفعه ضایع میکرد همه می‌خندیدن😕

2801