2777
2789
عنوان

تیم فوتبال پیروزی عروس آسیا مجددا باخت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 55 پست
پرچمت بالاست بخاطر غیرتت به وطنت

زنده باشی ❤️

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

حالا من بر عکس خیلیا 

معتقدم دشمن دشمنه 

داخل و خارج نداره

ایناییم که درکی از خوشحالی مقابل تیم خارجی ندارن چون خودشون فوتبال نمی بینن و طرفدار تیمی نیستن

8سالته...هفته اخر اسفنده...ساعت 10 صبح زیر پتوی گرم بیدار میشی هوا هنوز تاریکه میری پشت پنجره رو نگاه می کنی می بینی داره بارون میاد... پنجره رو باز می کنی بوی نم بارون تمام وجودتو پر میکنه... چند قطره بارون به صورتت می خوره... بوی غذای مورد علاقت کل خونه رو گرفته... زندگی هنوز زیباست ☘

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

توی که از همین السد سه تا خوردی خفه شو لطفاً

خفه بابا عروس آسیا

یک دقیقه قهرمانی در اسیا دارید فقط،ما دو قهرمانی

سه بازی انجام دادید یک امتیاز فقط پس خفه

ضمنا ما دو هیچ باختیم

2803
2804

والا من وقتی استقلال از پاختاکور شش تا گل خورد به عنوان یه پرسپولیسی اینقدر خوشحال نشدم

زندگی باید کرد گاه با یک گل سرخ گاه با یک دل تنگ،،،یکی از رویا هام زندگی در نیویورک هستش 😍✈️🌍 اینو نوشتم که یه روزی بهش برسم... ادل خواننده مورد علاقه من که حتی وقتی حالم بده صداش آرومم می‌کنه....خیلی وقتها خیلی چیزها ارزش ندارن که بهشون فکر کنی ولی تو اینقدر خودتو ناراحت می‌کنی چندسال بعدش سر همین چیز ها بی اهمیت به خودت میخندی چون مبینی چیز های بدتری روبه روته ...دو دقیقه برای خودت لبخند بزن حتی اگه ناراحتی به این فکر کن که قلبت برا تو می زنه پس تا عمری هست تلخ نکن زندگی رو برای خودت ...
2801