2777
2789
عنوان

بنظر شما کار اقا زشت بوده یا خانم

484 بازدید | 40 پست

فکر کنید ی اقا و ی خانم باهم تو رابطه عمیق عاطفین و اقا سال اول رابطع خانم رو اذیت میکنه بااخلاقایی مث غرور بیجا ووو

رفته رفته اقا عاشق خانم میشه و اقا برای تولد خانم قصد داره سوپرایزش کنه و فقط ب دختر خانم میگ من خواهر بزرگم میاد باهام اون روز دختره هم میگ خب اگ درحد ی نفره اوکیه و میگ من ادم سوپرایزی نیستم وهر سوپرایزی خوشحالم نمیکنه و میگ اصلا هیچکسو سعی کن نیاری من چون دکتر میرم قرص راکوتان میخورم صورتم برون ریزی کرده جوش دارم دلم میخاتو موقعیت بهتر روبرو شم باخانوادت ولی اقا کار خودشو میکنه خواهراشو خواهرزاده هاش وحتی داماد و رفیق وخواهر رفیقشو میاره بعنوان سوپرایز و دختره کل تایم معذب بعد ک مجلس تموم میشه بعد چن ساعت دختر ب پسر قشنگ میرینه ک....حالا دختر حق داره یا پسر

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

دختر

چون پسر با تمام ذوقش و ماهیت اون دختر واسش سوپرایز میکنه

از دید من که یه پسرم میگم : اون مرد دیگه هیچوقت برای اون‌ دختر سوپرایژ و جشنی نمیگیره بخاطر دلایلی

کاربر آقا هستم - به یاد مادرم ، فرشته ای زخمی که پر کشید

شما هنوز درکیر این موضوعید ؟

فکر کنم ماه ها گذشته باشه از اون اتفاق

یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 خدای مهربونم ممنون که پسرمو سالم تو بغلم گذاشتی ❤️
2804
کار اقا زشت بوده

اگ اقا قهر کنه چی وتوجیهش اینه ک من ب تو امادگی دادم ک حالا خواهرم میا بی مقدمه نبوده

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬
شما هنوز درکیر این موضوعید ؟فکر کنم ماه ها گذشته باشه از اون اتفاق

من اولین باره مطرح کروم ک

عجب بابا کار دختره بشدت بد بودهههه اون اقاا دیگ هرگز هیج کاری برای خوشحال کردن طرفش نکنه حق داشته

کارپسر شاید یکم اشتباه بوده امادختر هزار برابر بدتر

ماهی ها گریه شان دیده نمی‌شود . . . ! گرگها خوابیدنشان ، عقابها سقوطشان و انسان ها درونشان . . .👌🏻

دختره حق داشته و اقا اشتباه کرده ولی کار اشتباه تر رو خانم بعدش انجام داده که ریده به طرف و نمکدون شکسته باید سرحوصله بعد بهش میگفت اونروز واقعا معذب شدم ولی دلم نیومد چیزی بگم چون میدونم واسه خوشحالیم تلاش کرده بودی اما لطفا سعی که بدون هماهنگی کارای ایجوری نکنی چون معذب میشم بهرحال صورتت خوب میشه و اونام باز میبیننت 

من اولین باره مطرح کروم ک

باور کن دقیقا مثل مشکل شمارو پارسال تو سایت خوندم .دقیقا همین بود ...

یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 خدای مهربونم ممنون که پسرمو سالم تو بغلم گذاشتی ❤️
2801