2777
2789
عنوان

بنظر شما کار اقا زشت بوده یا خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 40 پست
نبايد ريدمان ميكرد فرزندم كل ذوقشو پروندي ضمنا كسي كه چنين سوپرايزي ميكنه حتما ميخواد رسميش كنه وقصد ...

کی انتخابش بد بوده 

مگ دختر معطله ببینه کی بش محل میده ک بپره دیگ پریده وقتی دختر اونهمه از پسر سره

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬
درسته ولی متاسفانه ما مرد ها تک بعدی هستیم و گاهی وقتا موضوع رو همه جانبه مدنظر قرار نمیدیمولی زن ها ...

مردا عجیب ترین خلقت خدان  اصلا تو باغ نیستن تو حال و هوای خودشونن شوهر منم وای 😐با این تک بعدی بودنتون  ایییییشش

یه روز من دلم میگیره یه روز تو  پس هوای دل همو داشته باشیم 💚💙💛

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

حق به جانب میگی بازم میگماون آقا حتما دلیل خوبی داشت

خّ بادیدگاه شما

شماهم حق بجانبی

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬
خخخ تو اگ بدونی برا بدست اوردن من چکارا چ چیزایی امضا کرده من کلا ی روحیه دارم زیاد برام مهم نیس ک ا ...

نه به لحاظ طلاق و طلاق کشی نگفتم به لحاظ حسی گفتم سرد میشن  اووووووه چقد قانونیش کردی😁

یه روز من دلم میگیره یه روز تو  پس هوای دل همو داشته باشیم 💚💙💛
2803
نه به لحاظ طلاق و طلاق کشی نگفتم به لحاظ حسی گفتم سرد میشن اووووووه چقد قانونیش کردی😁

بشه هم مهم نی برام نمیدونم چرا 

چون زیر بار زور و تخفیف وحالا ....نمیرم چون اگ بش نمیگفتم اون حق داش ولی بنظرم کارش بیشعوری بوده و اون باید معذرت بخواد ن من بشینم فک کنم کارم بد بوده

کی انتخابش بد بوده مگ دختر معطله ببینه کی بش محل میده ک بپره دیگ پریده وقتی دختر اونهمه از پسر سره

من حس ميكنم اون پسره آويزون اون دختره باشه دختره هم از ته دل دوسش نداره 

{اگر اقاي عرب براي شما درخواست دوستي فرستاد، اسكرين شات بگيريد وآبرويش را ببريد}
من حس ميكنم اون پسره آويزون اون دختره باشه دختره هم از ته دل دوسش نداره

نخیر الان ازدواج کرویم 

منم عاشقشم اونم عاشقتر.ولی کارش بیشعوری محض بود

2804
هههه قيافه واقعيتو ديدن 😐

خخخ ن اتفاقا من کلا هر جایی بخوام برم بهترین لباس عطر و....دارم اونروزم اوکی بودم ولی صورتم شده بود مث ابله پایین چونم و فکم پشت هم جوش

خخخ ن اتفاقا من کلا هر جایی بخوام برم بهترین لباس عطر و....دارم اونروزم اوکی بودم ولی صورتم شده بود ...

والا نميدونم فرزندم 

{اگر اقاي عرب براي شما درخواست دوستي فرستاد، اسكرين شات بگيريد وآبرويش را ببريد}
مردا عجیب ترین خلقت خدان اصلا تو باغ نیستن تو حال و هوای خودشونن شوهر منم وای 😐با این تک بعدی بودن ...

چی بگم

امیدوارم مشکلات حل بشن و درکی وجود داشه باشه

کاربر آقا هستم - به یاد مادرم ، فرشته ای زخمی که پر کشید