2777
2789
عنوان

خانومای گل جهاز چیدنی رو میزناهارخوری چی بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 82 پست
من سرویس کریستال خریدم‌دو دست میوه خوری دوست فنجون چاییدو تا قندون دو تا نمکدونظرف آجیل ظرف میوهظرف ...

اهان 

مبارکتون باشه بخوشی استفاده کنین

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری رو همینجوری زدم دوست داشتم که انتقالم مثبت میبود و حامله میشدم که این اتفاق برام نیفتاد . برام دعا کنین منم به همین زودیا حس خوب مادر شدنو بچشم ~♡ 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
ممنون گلم، کلا ست پذیرایی کریستال رو خریدم‌شما هم جهزیه تهیه می کنید؟

نه برا خواهر شوهرم خریده بودیم تو فاکتور ایراد داشت به نظرم اونو میپرسیدم 

من برا خودمون کریستال نخریده بودم واس همون نمیدونم پارچ لیوان شامل سرویسه یا نه و تعداد پیاله پیش دستی چندتاست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری رو همینجوری زدم دوست داشتم که انتقالم مثبت میبود و حامله میشدم که این اتفاق برام نیفتاد . برام دعا کنین منم به همین زودیا حس خوب مادر شدنو بچشم ~♡ 
2804
از مبلات هم عکس می زاری لطفا؟چون ناهار خوری که من مد نظرم هستش بخرم بود صد در صد مبلاتون هم کلاسیک ف ...

بله عزیزم مبلامم تو سبک میز نهارمه

الان عکسشو میزارم اما این عکس مال موقعیه ک هنوز هیچی نچیده بودم و فقط مبلارو بردیم تو خونه 

پارچ و لیوان هم دو دست خریدم ولی طرحش مثل سرویس کریستالم نیست

اهان نه برا ایشون ۱۲ پیاله و پیش دستی و ۶ لیوان یه پارچ و

میوه و اجیل و شیرینی و شکلات خوری بود 

خودشون استکان و قندون نخواستن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوست من یه سرویس غذاخوری چید روی میز

انگار که مثلا مهمون داشت‌. زیر بشقابی و بشقاب و قاشق و ...

جاشمعی و یه گلدون گل هم وسط میز بود

خیلی شیک شده بود

یک عدد عاشقِ نودل هستم😋🍜 اگه تاحالا نودل نخوردی یا بنظرت خوب درست نکردی بگو که دستورشو برات بفرستم🤗💙 خانوم وکیل آینده😍📚 یکی از شانسای زندگیم این بود که شمال به دنیا اومدم🥲🌿 تو زمینه های زبان انگلیسی ناخنکاری، شمع سازی، سنگ مصنوعی، کیک پزی و معرفی کتاب میتونم راهنماییت کنم🤓💁🏻‍♀️
2801