2777
2789
عنوان

خانومای گل جهاز چیدنی رو میزناهارخوری چی بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 82 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من؟ ن عزیزم من برج ۳ امسال عروسی کردم

همیننن اخه😂

این چیدمان مال خونه بدون بچست 

بعد بچه ها همه اینا جمع میشه 😄😄

انشالله که همبشه خونتون پر از عشق و چیدمان باشه❤️

دوستای نینی سایتی رو مثل خواهر دوست دارم اگه حرفی میزنم لحنم خوب نیست یا فک میکنی با منظور بدی گفتم لطفا ببهش و به دل نگیر قصد بدی ندارم🥲❤️    دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش همسر شما ادم متفاوتی از خانوادش در ۹۹ درصد مواقع نیست خودتو گول نزن 🙄خواهر عزیزم اگه اوضاع زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی و ایشون داره راه رفتنو برات باز میکنه! طلاق نه زشته نه ابرو ریزی هست و نه حرف مردم تورو خوشبخت و بدبخت میکنه برای خودت باش و برای خودت زندگی کن مردم تو براشون اهمیت نداری امروز درباره تو حرف میرنن و فردا درباره یکی دیگه  🥸🥸 درضمن بچه دار شدن نیاز به فکر کردن و سبک سنگین کردن داره عزیزم همینجوری سه چهارتا نزا لطفا🙄❤️
2803
مبارک باشه عزیزم. منم دارم جهزیه می خرم دکوری چی خریده بودیم برای پذیرایی ؟ تابلو گلدون یا چیکنسول خ ...

من سرویس فیروز شامل شیرینی خوری میوه خوری قندون شکلات خوری و نقل خوری  و الماس تراش خریدم نصب کردم ب دیوار و یه تابلو نقره گل و مرغ

همیننن اخه😂این چیدمان مال خونه بدون بچست بعد بچه ها همه اینا جمع میشه 😄😄انشالله که همبشه خونتون پ ...

اینارو همشو جمع کردم بخاطر اینکه بعد شب عروسی اومدن جهیزیه دیدن چیدم

ببخشید عزیز سرویس کریستالم خریدین ؟؟ 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری رو همینجوری زدم دوست داشتم که انتقالم مثبت میبود و حامله میشدم که این اتفاق برام نیفتاد . برام دعا کنین منم به همین زودیا حس خوب مادر شدنو بچشم ~♡ 
2804
ن اصلااااچینی برای مهمان ارکوپال مهمان آذین آپال برای دم دست

اهان 

مبارکتون باشه 

میخواستم بدونم تو سرویس کریستال چیا هست واس همون پرسیدم خبر دارین ؟

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری رو همینجوری زدم دوست داشتم که انتقالم مثبت میبود و حامله میشدم که این اتفاق برام نیفتاد . برام دعا کنین منم به همین زودیا حس خوب مادر شدنو بچشم ~♡ 
اهان مبارکتون باشه میخواستم بدونم تو سرویس کریستال چیا هست واس همون پرسیدم خبر دارین ؟

من سرویس کریستال خریدم‌

دو دست میوه خوری 

دوست فنجون چایی

دو تا قندون 

دو تا نمکدون

ظرف آجیل 

ظرف میوه

ظرف شیرینی

دو دست هم پیله آجیل

همینا شد 14میلیون☹️☹️☹️☹️☹️

2801