2777
2789

لطفا😔دعاتون میکنم

نوردخت وماهدختم😍خدایادخترانم رودرزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرما❤️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
ما که چیزی ندیدم چند روزه داری میگی همون روز هم من تو تاپیکت بودم چیزی نذاشتی یک مدت سایت نیا راحت

تاپیک قبلم ببین کامواصورتی ذخیره کرده بودگذاشته

2804
تاپیک قبلم ببین کامواصورتی ذخیره کرده بودگذاشته

اصلا چیزی مشخص نیست شما با احترام همش دنبال جنجال هستی تاپیکهات رو همیشه میبینم حالا جایزه میدن بهتون؟!

هرچی آرزوی خوب مال تو 

استارتر خیلی وقته تاپیکای الکی و بیخود شما رو دنبال نمیکنم اماتاپیک گوشتت به چشمم خورد و خوندمش فقط اومدم یه چیزی بگم و برم

تو که ترس از شناسایی شدن داری چرا عکس خودت و همسرت رو طبق گفته خودت میذاری؟ مگه اونیکه عکسای اینجا رو توی اینستا میذاره ندیدی؟  و بعد هم اینکه اونقدددرررر توضیح از مادرشوهر و خواهر شوهر و غذای پارک و الویه دادن به مستمند و تحقیرت توسط مادر شوهر گفتی که نیازی به لو رفتن توسط زمان تولد نوزاد نیست اصلا

خیلی حرفا دارم از اون اولی که تاپیک میزدی دونه دونشو یادمه چون از اول حس خوبی به کاربریت نداشتم حثصله گفتن دروغا و سوتیات رو ندارم اصلا 

و در اخر کباب چطور بود خوشمزه بود؟نووووووش

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
اصلا چیزی مشخص نیست شما با احترام همش دنبال جنجال هستی تاپیکهات رو همیشه میبینم حالا جایزه میدن بهتو ...

گفتم گزارش بزنن بترکه حالت خوبه؟

اطلاعاتی نیست دو تا جلد شناسنامه است ایشون بزرگ نمایی میکنن شما برید ببینید تاپیک قبلی چه خبره

اطلاعات کارت بچمه

استارتر خیلی وقته تاپیکای الکی و بیخود شما رو دنبال نمیکنم اماتاپیک گوشتت به چشمم خورد و خوندمش فقط ...

بقران ازبس پیله من شدن گفتن فیکی 14سالته تواصلابچه ای مجبورشدم

2801