2777
2789
عنوان

واقعا چرا بیدارید

224 بازدید | 43 پست

من یکم ذهنم درگیره کلی گرفتاری تو‌زندگیم دارم بزرگ ترینش نداشتن تفاهم با همسرم و ولخرج بودنش .

ولی چند ساعت پیش وسط،غصه هام یهو‌خوشحال شدم دیروز بیرون بودیم با دخترم چتر خواست بهش گفتم پول ندارم بدا میخریم واقعا هم نداشتم اون پول براخرید ی چیز دیگه بود همراهم قبول نکرد منم دلم نیومد نخرم اخه بچه پر توقعی نیس چتر رو براش خریدم و یدونه کیف امشب بهشون نگا میکنه برگشته میگه مامان متاسفم میگم چرا میگه پولاتو خرج کردی برا من ینی بچه انقد با درک بفهم. اخه خوشحال شدم که دارمش و اینقد با درک فهم 😍😍😍۴ سالشه.اگه اون نبود الان منم نبودم .خوبه که دارمش 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
اوخووووداااا🥹🥹🥹🥹🥹🥹خدا حفظش کنه🥲

میدونی هم خوشحال شدم هم دلم گرفت براش اون نبود شاید من خیلی وقت پیش مرده بودم . گریه میکنم میبینه میاد بغلم میکنه بوس میکنه میگه مامان من هستم گریه نکن

منم والا خیلی ناراحت بودم گوشی شوهرم از دستش افتاد خورد شد تو این بی پولی 

بعد چون خیلی وقت بود میخواستم آنلاین شاپ بزنم ،تو روبیکا کانال پوشاک زدم اینجا تاپیک زدم بچه ها لطف کردن عضو شدن واقعا خوشحال شدم

قسم به حقارت واژه و شکوه سکوت،که گاهی شرح حال آدمی ممکن نیست...

عزیزم این چیزا رو به بچه نگو تو رو خدا. تحمل این استرس های مالی برای بچه با اون سن خیلی سخته. نگو نداریم. به یه زبون دیگه بهش بگو. نزار احساس نا امنی کنه. 

ناراحت نشی عزیزم یه وقت. چون خودم از همین بچه هایی که بودم که همه میگفتن ماشالله چقد با درکه گفتم بهت بگم. 

2804
این درک و فهم نیست بخدا بچه ها گناه دارن نباید درگیر زندگی ادم بزرگا بشن

من هیچ وقت درگیرش نکردم حتی یبار گفتم بدا میخریم گفت نه میخوام دیگه خریدمش انگار حس کرد واقعا پولم کمه

عزیزم این چیزا رو به بچه نگو تو رو خدا. تحمل این استرس های مالی برای بچه با اون سن خیلی سخته. نگو ند ...

نگفتم ندارم گفتم نمیشه بخرم بمونه دفعه بد دیدم میگه نه خربدم انگار خودش حس کرد 

من هیچ وقت درگیرش نکردم حتی یبار گفتم بدا میخریم گفت نه میخوام دیگه خریدمش انگار حس کرد واقعا پولم ک ...

کار درستی میکنی 

اوضاع ایران داغونه 

بچه ها به اندازه کافی دراما دارن

سوگند به خون هَمرَهانم، سوگند به اشک مادران🖤🕊️

عزیزم خدا حفظش کنه بچه خوب واقعا نعمته دخترمنم فوق العاده فهمیده اس چند روز پیش رفته بودیم پارک کارت رو دادم بهش گفتم برو خوراکی بخر بیابخور. هوا آفتابی بود.رفت مغازه نزدیک پارک طفلی یه بسته تخمه و یه اب معدنی خرید اومد بهش گفتم چرا چیز دیگه نگرفتی؟گفت مامان کارتت خالی میشه من فقط تشنه ام بود....

زندگی که کردنی بودنفسمون روگرفت.وای به حال جون که دادنیه....!
2801